Podnikáte? Pak se vám může hodit dobrý advokát

Podnikáte? Pak se vám může hodit dobrý advokát

Nikdy neříkejte nikdy. A nikdy nezpochybňujte možnost, že se vám budou hodit služby zkušeného advokáta. Tím spíš, pokud se pohybujete v podnikatelské sféře – právě zde jsou kvalitní právní, daňové a účetní služby k nezaplacení. Co pro vás může udělat renomovaná advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina, se dozvíte v následujících řádcích. Advokát JUDr. Zdeněk Koschin poskytuje kompletní servis a zabývá se ústavním, správním, daňovým, obchodním, trestním, stavebním, občanským, pracovním a rodinným právem. Působnost pražské advokátní kanceláře je díky přítomnosti daňových asistentů mnohem širší – mimo právních služeb můžete využít také daňové a účetní služby.

Účetnictví

V rámci účetních služeb jde o kompletní vedení agendy účetnictví/daňové evidence, a to pro plátce i neplátce DPH, poradenství a metodiku, průběžný daňový dohled a zpracování přiznání k daním, kontrolu a případně také zpracování náhrad výdajů za cestovné.

Personalistika

Služby spadající pod personalistiku a mzdy zahrnují kompletní zpracování mezd a personální agendy včetně všech úkonů, které s problematikou souvisí. V praxi jde o měsíční výpočty a zpracování mezd, výpočty, zpracování a odvody záloh, zpracování ročního zúčtování na daň z příjmu a v neposlední řadě přihlášky a odhlášky pracovníků.

Daňové právo

Za zmínku stojí také komplexní služby v oblasti daňového práva – správa daní a poplatků, daň z příjmů, DPH a zastupování před finančními úřady a soudy.

Proč spolupracovat s JUDr. Zdeňkem Koschinem?

Advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina přistupuje ke všem klientům individuálně, a to nezávisle na velikosti či charakteru subjektu. Vždy můžete počítat s maximální profesionalitou a snahou o nejlepší možné řešení. JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin je advokátem od roku 1996, předtím se věnoval podnikové praxi a působil jako komerční právník. Za zmínku stojí jeho členství v sekci ČAK pro právo veřejné a advokátní tarif, členství v Jednotě českých právníků a ve zkušební komisi ČAK pro advokátní zkoušky a zkoušky způsobilosti v oboru správního a ústavního práva.

Publikováno: 17. 05. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: advokát zdeněk koschin | advokátní kancelář zdeňek koschin