Když o Vánocích nevoní purpura, ale káva

Když o Vánocích nevoní purpura, ale káva

Podle průzkumů zkonzumuje průměrný Čech necelých 1 500 g kávy za rok. Tato hodnota se sice nijak nevymyká doporučenému množství, ovšem přihlédneme-li k tomu, že spoustu z nás o kafe nezavadí, jak je rok dlouhý, dojdeme k zajímavým výsledkům. Pro milovníky tohoto populárního moku je zkrátka normální i několik šálků za den, což podle lékařů organismu vůbec nevadí. Naopak – pokud se nepotýkáte s vysokým tlakem či srdečními chorobami, může pro vás být pití kávy v mnoha ohledech prospěšné. Kofein podporuje činnost některých orgánů a pomáhá potlačit momentální únavu a vyčerpání. Konzumace kávy před jízdou snižuje pravděpodobnost nehody až osmkrát.

DeLONGHI ECAM – espresso pro náročné

A protože se blíží Vánoce, přinášíme vám zaručený tip na dárek, který ocení nejen kofeinový závisláci, ale i ti, kteří si dopřejí šálek kávy v rámci občasného posezení s přáteli. Je jím oblíbený přístroj pro přípravu espressa DeLONGHI ECAM 23.459 S. Tato vlajková loď z nové řady kávovarů DeLONGHI umožňuje vykouzlit perfektní italské espresso, cappucino, latte machiato či caffelate prostřednictvím jediného tlačítka. Přístroj je vybaven celou řadou užitečných funkcí, jako je samočištění, nastavitelná tvrdost vody, uložení vlastního nastavení do paměti přístroje a podobně. Neméně zajímavé jsou však i další přístroje DeLONGHI, které se, stejně jako ECAM 23.459 S, stanou ozdobou vaší kuchyně.

Espresso DeLONGHI můžete objednat z pohodlí domova v internetovém obchodě známého elektrospecialisty levneelektro.cz. Samozřejmostí je nízká cena, rychlá dodací lhůta a možnost zakoupit zboží přímo v některé z kamenných prodejen. Automatické espresso patří mezi dárky, které dělají obdarovaným radost po celý rok.

Publikováno: 27. 11. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: automatické espresso | capuucino | delonghi | espresso | levneelektro.cz