Pohřební služba s profesionálním a zároveň lidským přístupem

Pohřební služba s profesionálním a zároveň lidským přístupem

Říká se, že prach jsme a v prach se obrátíme. Bohužel je to pravda a nikdo z nás nebude na tomto světě věčně. A přestože jsou chvíle, kdy nás opustí blízká osoba, velmi těžké, musíme ji připravit důstojné rozloučení. Klíčový je výběr pohřební služby a chcete-li, aby se obřad obešel bez jakýchkoliv komplikací, budete muset volit obezřetně. Abychom vám nezáviděníhodnou situaci alespoň trochu ulehčili, doporučíme vám pohřební službu v Českých Budějovicích, na kterou se můžete vždy spolehnout.

Zesnulý si zaslouží odejít s úctou

Pohřební služba České Budějovice Zeman-Zemanová za vás vykoná vše potřebné a to často i nad rámec smluvených služeb. Nezáleží na tom, jakým způsobem se chcete se zesnulým rozloučit, českobudějovický pohřební ústav je schopen zajistit jakoukoliv formu pohřbu. Obrátit se na ni můžete nejen během pracovní doby, ale také o víkendech, svátcích a bude-li to třeba, budete se moct na průběhu pohřbu domluvit i v prostředí vašeho domova. A co pro vás pohřeb zajistí? Veškeré administrativní záležitosti jako zajištění úmrtního listu a odevzdání občanského průkazu a karty pojištěnce, převzetí šatů pro zesnulé, vytištění parte, převoz zesnulého a samozřejmě kompletní realizaci obřadu včetně výzdoby či hudební produkce. Za zmínku stojí možnost převozu zesnulého z České republiky do zahraničí.

Rozlučte se se zesnulým tak, jak by si to přál

Pohřební služba Zeman-Zemanová pro vás zajistí obřad jakéhokoliv náboženského vyznání. Nabízí široké spektrum rakví a uren, ze kterých si jistě vyberete takovou, která bude vhodně symbolizovat památku zesnulého. Pohřební služba z Českých Budějovic představuje ideální kombinaci profesionálního, ale také lidského a citlivého přístupu, který by měl být v tomto oboru samozřejmý. Kontaktní informace najdete na www.pohrebzeman.cz.

Publikováno: 29. 01. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: pohřební služba České Budějovice