Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Pojistit se dá úplně vše

Co je to pojištění, není třeba vysvětlovat. Využívá ho každý z nás a to bez výjimky. I vaše výlohy u lékaře přeci kryje to zdravotní, nebo ne? Motoristé se zase neobejdou bez povinného ručení, které tlumí dopad způsobené škody na cizím vozidle. Pojištění je zkrátka nedílnou součástí systému a můžeme díky němu klidněji spát. Zdravotním pojištěním a povinným ručením to samozřejmě nekončí. Pojistit se dá totiž téměř vše. Jezdíte často do zahraničí a máte strach o své bydlení? Vše vyřeší pojištění domácnosti. A neměli byste zapomenout ani na nadstandardní cestovní pojištění pro případ, že by se vám na cestách přihodilo něco nepříjemného.

Vybíráme pojištění

Počet pojišťovacích subjektů rok od roku roste a s ním i nabídka specifických produktů. Ceny se přitom většinou liší i navzdory podobným benefitům a je pro to na místě zvážit, pro které pojištění se rozhodneme. Skvělým příkladem je pojištění vozidel. Stejně, jako ostatní typy pojistek, se dá sjednat z pohodlí domova přes internet a můžete na něm ušetřit i několik tisíc ročně. Najít nejlevnější povinné ručení přitom není nic složitého. Stačí využít online srovnávač pojištění, jako je ušetřeno.cz. Jednoduše vyplníte pár základních údajů a aplikace vám „vyplivne“ cenově výhodnou variantu.

Cestovní pojištění raději i po EU

Vraťme se však k cestovnímu pojištění. Spousta klientů spoléhá na právo využití zdravotní péče v rámci Evropského průkazu zdravotního pojištění. Máte ho i vy, taková ta modrá kartička ve vaší peněžence. Už víte? Potřebujete-li využít lékařskou péči v rámci Evropské unie, proplatí vám výlohy pojišťovna, jejíž zdravotní pojištění aktuálně využíváte. A kde je problém? Pojišťovna vám zaplatí jen tolik, kolik by vás stála péče v tuzemsku. Jenomže v zahraničí jsou ceny úplně jinde, zpravidla mnohem výše. A rada na závěr? Pár desítek korun, které vás bude cestovní pojištění stát, se v tomto případě opravdu vyplatí investovat. Chcete-li přeci jen ušetřit, najděte si nejlevnější cestovní pojištění na www.usetreno.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *