KBS Security: Profesionální bezpečnostní agentura

KBS Security: Profesionální bezpečnostní agentura

Hledáte způsob, jak efektivně zabezpečit majetek, ale nedůvěřujete standardním prostředků jako alarmy, mříže a kamerové systémy? Pokud současně potřebujete zajistit náhradní plnění, spojte příjemné s užitečným a obraťte se na renomovanou bezpečnostní agenturu KBS Security s.r.o. Firma se na trhu pohybuje přes 20 let a nabízí široké spektrum služeb. Vysokou kvalitu odvedené práce garantuje certifikát ISO 9001:2008 a především zvučné reference významných nadnárodních průmyslových společností a státních institucí. KBS Security samozřejmě spolupracuje také s menšími subjekty a soukromými osobami.

Pult centralizované ochrany

Bezpečnostní agentura KBS Security zajišťuje dálkové elektronické střežení objektů včetně výjezdových služeb. Disponuje moderním pracovištěm PCO (Pult Centralizované Ochrany), které přijímá poplachové informace. Po obdržení dispečer vyšle na místo nejbližší zásahovou skupinu – profesionály, kteří absolvovali výcvik a dokáží tyto mimořádné situace řešit. A protože jde o komplexní zabezpečení, nesouvisí pouze se vstupem nepovolaných osob do objektu. Bezpečnostní agentura zároveň monitoruje výpadky elektrického proudu, úniky vody či plynu, nežádoucí výkyvy teploty apod.

Fyzická ochrana objektů a další služby

Nedílnou součástí portfolia služeb je fyzická ochrana objektů. Pracovníci KBS Security se starají o to, aby se do určených prostor nedostaly neoprávněné osoby, kontrolují vstup osob, vjezd a výjezd vozidel nebo oprávněnost pohybu zboží a materiálu. Zároveň mohou pracovat na recepci a vydávat klíče oprávněným osobám nebo poskytovat informace návštěvníkům. Samozřejmostí jsou i elektronicky kontrolované pochůzky v areálu a kontrola stavu objektu. Pozor, na KBS Security se můžete obrátit také kvůli úklidových služeb a pomoc pro seniory. Chcete-li se o službách profesionální bezpečnostní agentury dozvědět další informace, zamiřte na www.kbs-security.cz.

Publikováno: 20. 04. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: bezpečnostní agentura