Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

Svatba na Maledivách

Každá dívka se asi těší na moment, kdy ji partner překvapí zásadní otázkou a doplní ji nabídkou krásného prstenu. Pro mě to bylo obrovské překvapení, které přítel zakamuflovat do oslavy mých narozenin. Objednal malé soukromé letadlo a když jsme vzlétli a užívali si výhled, požádal mě o ruku. Byla jsem z toho natolik v šoku, že moje první odpověď byla „nene!“ Ale když jsem viděla jeho vyděšený výraz a prsten a pochopila jsem, že to myslí vážně, samozřejmě jsem s radostí souhlasila. Od začátku našeho vztahu jsem věděla, že je to ten pravý.

Jakmile pominula euforie ze samotné žádosti, nastoupila úzkost z představy všech těch svatebních příprav. Je toho tolik ! Oddávající, místo, hostina, hudba, šaty, doplňky… motala se nám z toho hlava. Chtěli jsme si to užít spolu, v klidu, romanticky a nezapomenutelně bez všeho toho stresu kolem. A potom nás zaujala nabídka romantického obřadu na Maledivách.

Cesta na Maledivy

Vymysleli jsme plán, vzali na dovolenou nejbližší přátele i maminky a vyrazili na Maledivy. Po několika dnech koupání v úchvatně modrém oceánu a nahřívání se a opalování na těch nejkrásnějších bílých písečných plážích jsme rodince oznámili, že pojedeme na výlet a budeme tam mít menší oslavu, tak ať si přibalí nějaké hezčí šaty. Všichni byli překvapení, ale netušili… Celý den jsme si užívali malý tropický ostrůvek, kde nikdo jiný nebyl, a jak se začal blížit západ slunce, začalo se kolem nás něco dít. Během vcelku krátké chvíle vytvořili z palmových listů nádherný svatební stánek s cestou, v jehož konci byl stůl s bílým prostíráním a palmové květy.

V ten moment už jsme všem oznámili, že se budeme brát, ať se jdou převléci, pokud chtějí na fotkách a videu vypadat jinak než jsou teď – mokří a v plavkách. Všichni se převlékli do šatů, maminky dostaly perlové náhrdelníky a za zvuku tradičních maledivských bubnů jsme vyrazili k oltáři. Kromě sbalení si šatů a foťáku jsme nemuseli řešit nic. Bylo to tak jednoduché a přitom dokonalé. Přátelé nás natočili na video a nafotili na zrcadlovku a všichni společně jsme si užili vtipný maledivský obřad, který se moc neliší od toho našeho. Oddávající nám celou řeč dopředu přeložil a vysvětlil nám, v jakém bodě budeme odpovídat naše ANO – maledivsky AIKE. Tak se taky stalo. Po podpisu jsme udělali několik nádherných fotek a v mezičase nám nachystali parádní hostinu v maledivském duchu. Na stolech osvícených svíčkami jsme měli naservírovanou grilovanou barakudu se zeleninou, čerstvým kokosem, rýží a k tomu sladkou bublinkovou nealko verzi šampaňského. Byla to taková pohodička a romantika, doplněná šuměním oceánu a palem, nikdy na to nezapomeneme.

naší svatby v zahraničí jsme připravili video, které jsme při naší oficiální svatbě zpět v ČR promítali všem ostatním z okruhu naší rodiny a přátel. Když jsme na dovolené nabrali síly, do té organizace jsme se pustili a oficiální svatbu s celou rodinou a všemi přáteli jsme si střihli půl roku na to. Rozhodně to taková pohoda nebyla, ale stálo to za to. Zpětně bychom spoustu věcí udělali jinak, jako asi většina svatebčanů. Máme dvě svatební fotoknihy, jednu z Malediv a druhou z Brna. Obě jsou krásné jako naše vzpomínky, ačkoliv jedna přece jen vyhrává…

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Byla jsem na brněnské svatbě,tu maledivskou viděla na videu,obě byly krásné,pravda je,že maledivská svatba měla v sobě veliký kus romantiky.Všichni svatebčané si odtud odnesli spoustu zajímavých zážitků,které by v naší zemi rozhodně nezažili.Myslím,že taková svatba se dá romanticky založeným mladým lidem jen doporučit.