Polokošile – ideální reklamní tričko, když chcete udělat dojem

Polokošile – ideální reklamní tričko, když chcete udělat dojem

Reklamní předměty neztratily na významu ani v době sílícího online marketingu. Spíše naopak. Osobní kontakt s dárkem se cení ještě více. V době dostupného extrémně levného textilu však musíte dbát na vyšší kvalitu reklamních dárků i na jejich větší atraktivnost. Proto běžná trička nahrazují trička zajímavých střihů a z lepších materiálů. Ideálními jsou polokošile.

Stihněte ještě letní dárky

Pro léto jsou samozřejmě ideální polokošile s krátkým rukávem. V sortimentu Xfer si vyberete z variant pro muže, ženy i děti. Liší se nejen velikostí, ale i střihovým provedením. K dispozici máme modely v různé gramáži, ale i materiálovém provedení. Například sportovní košile se vyrábí z prodyšného funkčního materiálu, který dobře odvádí pot. Naopak ty na běžné nošení, bývají ze 100% bavlny. Každý typ polokošile je pak k dispozici v celé škále barev. TIP: Polokošile krátký rukáv Zajímavostí v sortimentu Xfer jsou polokošile s reflexními prvky. Pokud chcete zajímavější barevné řešení, sáhnout lze po pánské polokošili Nation s barevnými lemy na rukávech a límečku. Pro dámy má firma v nabídce špičkové dámské polokošile Star ze 100% bavlny, které mají vypasovaný úzký střih a boční rozparky.

Polokošile s dlouhým rukávem jako letní mikina i triko na zimu

Bohatý je i sortiment polokošilí s dlouhým rukávem. Nechybí pánské, dětské a dámské střihy, a samozřejmě rovněž velikosti. Reflexní model polokošile je v sortimentu i s dlouhým rukávem. TIP: Polokošile dlouhý rukáv

Xfer – nejen luxusní polokošile jako reklamní dárky

Firma Xfer s.r.o. se specializuje na reklamní textil. Dodává kvalitní trička, polokošile, mikiny, fleece výrobky. Bundy, vesty, sportovní oblečení, čepice, pracovní oblečení a tašky. V rámci služeb je možné reklamní nebo firemní textil obrandovat potisky i výšivkami. Nadstandardní službou je výroba textilu na zakázku.

Publikováno: 28. 04. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam