Nejúčinnější přírodní afrodiziakum? Jednoznačně kotvičník zemní

Nejúčinnější přírodní afrodiziakum? Jednoznačně kotvičník zemní

Trápí vás problémy s erekcí a absence sexuálního apetýtu? Nejste sami, impotence a nedostatek libida postihuje obrovské množství mužů. Důvody jsou různé a významnou roli hraje i stres a přepracovanost. Viagra a jí podobné léky jsou ovšem spojeny se spoustou zdravotních rizik a je proto lepší se jim vyvarovat. Nemusíte však zoufat, podobnými účinky se totiž chlubí celá řada přírodních afrodiziak. Otázkou však je, které z nich skutečně fungují a nespoléhají jen na placebo efekt. Nechcete-li zbytečně vyhazovat peníze za „prověřené“ a „stoprocentně“ účinné doplňky stravy, sáhněte po přípravku z kotvičníku.

„Zázračná“ bylina, na kterou se pozapomnělo

Kotvičník zemní neboli tribulus terrestris nepatří mezi převratné novinky a těší se popularitě po několik set let. Našim předkům byly účinky kotvičníku velmi dobře známy, ovšem s postupem času se na ně pozapomnělo a z byliny se stala spíše okrasná rostlina, kterou doma pěstovali botaničtí nadšenci. V poslední době však zažívá opravdový boom a těší se popularitě takřka na celém světě. Nejenže výrazně zlepšuje potenci, ale zároveň blahodárně působí na celý organismus. Kotvičník se často využívá k léčbě ledvinových a močových kamenů a potíží spojených s krevním oběhem. Narazíte na něj ve specializovaných obchodech i na internetu a to nejčastěji ve formě nadrcených a usušených částí byliny. Ty slouží k přípravě čajového odvaru, jehož užívání je poměrně nepraktické. Příprava zabere spoustu času a k dosažení kýžených účinků je třeba denně zkonzumovat alespoň 0,75 litru tekutiny.

Neholdujete pití čaje? Objednejte si Kotvičník Forte

Sami uznáte, že vypít takové množství čaje není to pravé ořechové. Mnohem praktičtější je silný extrakt, který se prodává pod názvem Kotvičník Forte. Pouhých 30 kapek vydá za zmíněné množství čaje a navíc ho lze vzít všude s sebou. Stoprocentně přírodní afrodiziakum je populární i na Slovensku a účinky se projeví již na druhý den. Pokud podobným přípravkům nedůvěřujete, objednejte si ho na webu kotvicnikforte.com, kde se vám dostane garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Nic neriskujete a můžete jen získat.

Publikováno: 13. 02. 2013

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kotvičník | kotvičník forte | kotvičník zemní | účinky kotvičníku