Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

LED projektor XGIMI MoGo se začal prodávat i na českém trhu

Dlouho očekávaný přenosný LED projektor XGIMI MoGo se konečně začal prodávat i na českém trhu. Kompaktní stylový projektor s podporou Android TV se chlubí integrovanými duálními reproduktory Harman-Kardon a baterií se vskutku vysokou kapacitou. Zábavu si užijete, ať už se nacházíte kdekoliv.

XGIMI MoGo si vás podmaní svým dokonalým designem a perfektními funkcemi, přičemž právě kvůli těmto vlastnostem získal celou řadu mezinárodních ocenění.

Úžasný zvuk a ostrý obraz

Inovativní duální reproduktory se postarají o fantastický zvuk. XGIMI MoGo disponuje Bluetooth a 3,5mm audio jackem, takže zařízení vám poslouží klidně i jako externí reproduktor. Využití je opravdu široké. Stačí XGIMI MoGo jednou nabít, a pak si poslechnete klidně i 300 skladeb.

Dále vás potěší funkce Auto Focus, tedy automatické ostření obrazu, se kterým si už nemusíte dělat žádné starosti. Obraz bude dokonalý, aniž byste museli cokoliv nastavovat. V podstatě nezáleží ani na tom, kam XGIMI MoGo umístíte, protože je možné promítat si obraz ze strany, shora i zespodu. Přístroj je schopen eliminovat deformaci obrazu ve svislém i vodorovném směru.

Vychutnejte si nekonečný obraz

Proměňte svůj obývací pokoj v soukromé kino. S XGIMI MoGo si vytvoříte neomezený obraz. I když budete mít stopalcovou projekci, obraz bude díky DLP technologii vskutku realistický. S výčtem výhod ještě zdaleka nekončíme.

Podíváme se ještě do útrob zařízení. XGIMI MoGo má uvnitř čip Amlogic T950XC a Mali G31 GPU s 2 GB RAM. Interní úložiště má 16 GB. Doporučená prodejní cena je 12 990 korun.

Závěrem nesmíme zapomenout, že v blízké době se očekává i zahájení prodeje varianty MoGo Pro s vyšším rozlišením (Full HD) a vyšší svítivostí (300 ANSI lumenů). Očekávaná prodejní cena bude 16 990 korun.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.