LED projektor XGIMI MoGo se začal prodávat i na českém trhu

LED projektor XGIMI MoGo se začal prodávat i na českém trhu

Dlouho očekávaný přenosný LED projektor XGIMI MoGo se konečně začal prodávat i na českém trhu. Kompaktní stylový projektor s podporou Android TV se chlubí integrovanými duálními reproduktory Harman-Kardon a baterií se vskutku vysokou kapacitou. Zábavu si užijete, ať už se nacházíte kdekoliv. XGIMI MoGo si vás podmaní svým dokonalým designem a perfektními funkcemi, přičemž právě kvůli těmto vlastnostem získal celou řadu mezinárodních ocenění.

Úžasný zvuk a ostrý obraz

Inovativní duální reproduktory se postarají o fantastický zvuk. XGIMI MoGo disponuje Bluetooth a 3,5mm audio jackem, takže zařízení vám poslouží klidně i jako externí reproduktor. Využití je opravdu široké. Stačí XGIMI MoGo jednou nabít, a pak si poslechnete klidně i 300 skladeb. Dále vás potěší funkce Auto Focus, tedy automatické ostření obrazu, se kterým si už nemusíte dělat žádné starosti. Obraz bude dokonalý, aniž byste museli cokoliv nastavovat. V podstatě nezáleží ani na tom, kam XGIMI MoGo umístíte, protože je možné promítat si obraz ze strany, shora i zespodu. Přístroj je schopen eliminovat deformaci obrazu ve svislém i vodorovném směru.

Vychutnejte si nekonečný obraz

Proměňte svůj obývací pokoj v soukromé kino. S XGIMI MoGo si vytvoříte neomezený obraz. I když budete mít stopalcovou projekci, obraz bude díky DLP technologii vskutku realistický. S výčtem výhod ještě zdaleka nekončíme. Podíváme se ještě do útrob zařízení. XGIMI MoGo má uvnitř čip Amlogic T950XC a Mali G31 GPU s 2 GB RAM. Interní úložiště má 16 GB. Doporučená prodejní cena je 12 990 korun. Závěrem nesmíme zapomenout, že v blízké době se očekává i zahájení prodeje varianty MoGo Pro s vyšším rozlišením (Full HD) a vyšší svítivostí (300 ANSI lumenů). Očekávaná prodejní cena bude 16 990 korun.

Publikováno: 01. 12. 2019

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam