Pořiďte si moderní okna. Ušetříte za teplo a zlepšíte životní podmínky domácnosti!

Pořiďte si moderní okna. Ušetříte za teplo a zlepšíte životní podmínky domácnosti!

Rtuť na teploměru klesá a na displejích digitálních přístrojích se objevují stále menší hodnoty. Zima je v plném proudu a kotle jedou naplno. A najde se spousta lidí, kteří nyní litují svého zaváhání při výměně starých oken. Není tajemstvím, že právě přes okna uniká nemalé množství tepla (i více než 40 %!), čemuž lze předejít pořízením moderního okenního systému. Je to i váš případ? Máme pro vás několik tipů, díky kterým v dlouhodobém horizontu ušetříte nemalou částku a výrazně zlepšíte životní standard bydlení.

Plastová, nebo hliníková okna?

Výběr materiálu je otázkou osobních preferencí. V případě kvalitních výrobků neuděláte chybu, ať už se nakonec přikloníte k plastovým či hliníkový profilům. Plastová okna jsou cenově dostupnější, u hliníku si připlatíte za exkluzivní design a „nesmrtelnost“ materiálu. Nutno však podotknout, že hliníková okna nemusí slušet každému domu. Jsou ideální do moderně pojatých staveb s většími prosklenými plochami.

S výběrem vám poradí zkušený dodavatel

Pokud si přesto nevíte rady s výběrem, poraďte se s odborníky. Obraťte se na renomovaného dodavatele, který má dostatek zkušeností a dokáže vám poradit. Nechcete-li šlápnout vedle, pořiďte si hliníková nebo plastová okna od tradiční české firmy DAFE-plast Jihlava s.r.o. Výrobce plastových a hliníkových oken je na trhu již od roku 1992 a nabízí komplexní služby včetně odborného poradenství, montáže a servisu. V širokém portfoliu produktů najdete také zimní zahrady, terasové a solární systémy, garážová vrata a další příslušenství a doplňky. DAFE-plast při výrobě používá špičkové komponenty – profily Rehau a kování Roto. Garantuje výjimečnou kvalitu okenních systémů a na všechny výrobky poskytuje prodlouženou záruku na pět let. Vyberete-li si plastová okna se systémem DAFE 3P, dostanete záruku na deset let. O prvotřídním zpracování a moderním designu výrobků se můžete přesvědčit na vlastní oči. Navštivte nový showroom DAFE-plast v jihlavě, kde na 300m2 najdete ukázky všech produktů. Další informace najdete na www.dafe.cz.

Publikováno: 07. 01. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: plastová okna dafe plast | zimní zahrady dafe