Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Pořiďte si moderní okna. Ušetříte za teplo a zlepšíte životní podmínky domácnosti!

Rtuť na teploměru klesá a na displejích digitálních přístrojích se objevují stále menší hodnoty. Zima je v plném proudu a kotle jedou naplno. A najde se spousta lidí, kteří nyní litují svého zaváhání při výměně starých oken. Není tajemstvím, že právě přes okna uniká nemalé množství tepla (i více než 40 %!), čemuž lze předejít pořízením moderního okenního systému. Je to i váš případ? Máme pro vás několik tipů, díky kterým v dlouhodobém horizontu ušetříte nemalou částku a výrazně zlepšíte životní standard bydlení.

Plastová, nebo hliníková okna?

Výběr materiálu je otázkou osobních preferencí. V případě kvalitních výrobků neuděláte chybu, ať už se nakonec přikloníte k plastovým či hliníkový profilům. Plastová okna jsou cenově dostupnější, u hliníku si připlatíte za exkluzivní design a „nesmrtelnost“ materiálu. Nutno však podotknout, že hliníková okna nemusí slušet každému domu. Jsou ideální do moderně pojatých staveb s většími prosklenými plochami.

S výběrem vám poradí zkušený dodavatel

Pokud si přesto nevíte rady s výběrem, poraďte se s odborníky. Obraťte se na renomovaného dodavatele, který má dostatek zkušeností a dokáže vám poradit. Nechcete-li šlápnout vedle, pořiďte si hliníková nebo plastová okna od tradiční české firmy DAFE-plast Jihlava s.r.o. Výrobce plastových a hliníkových oken je na trhu již od roku 1992 a nabízí komplexní služby včetně odborného poradenství, montáže a servisu. V širokém portfoliu produktů najdete také zimní zahrady, terasové a solární systémy, garážová vrata a další příslušenství a doplňky.

DAFE-plast při výrobě používá špičkové komponenty – profily Rehau a kování Roto. Garantuje výjimečnou kvalitu okenních systémů a na všechny výrobky poskytuje prodlouženou záruku na pět let. Vyberete-li si plastová okna se systémem DAFE 3P, dostanete záruku na deset let.

O prvotřídním zpracování a moderním designu výrobků se můžete přesvědčit na vlastní oči. Navštivte nový showroom DAFE-plast v jihlavě, kde na 300m2 najdete ukázky všech produktů. Další informace najdete na www.dafe.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, pokud se rozhodnete pro plastová okna a požadujete kvalitu, měli by jste žádat o profil třídy A, je to nejtlustší profil. Měl by žádat aby okna byla dělaná z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve svárech. Chtějte znát původ oken, je u nás totiž mnoho překupníků, kteří nemohou za původ oken ručit. A všechny tyto informace si nechte napsat do smlouvy aby jste předešli všem případným nepříjemnostem.

  • Osobně se mi velice líbí hliníková okna jak designově, tak i vlastnostmi. Ta cena je bohužel o poznání jinde, ale zase si myslím, že ta délka života za vyšší cenu stojí. Jakmile si člověk postaví dům nebo bude v bydlení, kde chce již zůstat, je to určitě dobrá varianta. Stěhovala jsem se relativně nedávno a věděla jsem, že stěhovat se již nebudu, takže jsem si hliníková okna pořídila. Mám doma 2 roky profil Blyweert Olympia HI http://www.svet-oken.cz/cz/hlinikova-okna.html a jsem spokojená. Z pohledu laika se okna nerosí a neprofukují. Nicméně rosení ani profuk jsem nezažila ani v minulém bydlení s plastovými okny. Designově jsem ale rozhodně spokojenější 🙂