Kdo provede opravu a vyvažování ventilátorů?

Kdo provede opravu a vyvažování ventilátorů?

Nebudeme se teď bavit o koupelnových ventilátorech, ani o ventilátorech v počítači. Sehnat člověka, co vám je opraví, totiž není až tak složité. Aspoň v případě těch koupelnových. Co se týče ventilátoru v počítači, ten se častokrát vyplatí spíš pořídit nový. Když jde ale o průmyslové ventilátory, situace je úplně jiná. Průmyslové ventilátory jsou obrovská a nákladná zařízení, jejichž oprava se určitě vyplatí. Najít dobrý servis ventilátorů ovšem není zrovna med. Právě proto pro vás máme jeden tip na firmu, jež se zabývá čerpadly, ventilátory, průmyslovými míchadly, elektromotory, bioplynovými stanicemi, bazénovými čerpadly apod.

Oprava ventilátorů v Havlíčkově Brodě

Jde o firmu Lukast, která sídlí v Havlíčkově Brodě. Místo však není až tak určující, protože firma je po domluvě schopná zajistit vyzvednutí přístroje. Sama si ho odveze, opraví a doveze zpět. Opravy zvládá rychle, abyste nebyli na dlouho vyřazení z provozu. Díky dlouholetým zkušenostem od roku 1991 si navíc nemusíte dělat starosti o kvalitu oprav. Zákazníci si firmu a její přístup jenom pochvalují.

Opravy ventilátorů různých typů

Firma Lukast se specializuje na ventilátory značek Ebm-papst a Ziehl-Abegg, poradí si však i s dalšími. Opravuje ventilátory s výkonem od 1 do 4 kW a je schopná vyřešit opravdu nejrůznější závady. Provádí vyvažování ventilátorů a vrtulí třeba po chladicí věže, sušárny dřeva či průmyslové klimatizace. Zvládá převinutí elektromotoru, přeložiskování a mnoho dalšího. Závadu si nevyberete, tady si ovšem poradí téměř s každou. V segmentu průmyslových ventilátorů se doopravdy vyznají, tak jim neváhejte svěřit ten svůj. Po opravě bude jako nový. A když už jsme u těch nových ventilátorů, firma vám ventilátory také prodá. Spolupracuje se zavedenými značkami i prověřenými výrobci a dokáže poradit, co by se hodilo právě vám. Více informací najdete na www.lukast.cz.

Publikováno: 26. 06. 2022

Kategorie: Technika

Autor: Adam