Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Posilovna EAGLE FITNESS: Správná volba pro začátečníky i profesionály

Rozhodli jste se, že zapracujete na své postavě? Ať už je vašim cílem redukce váhy, vybudování svalové hmoty nebo celkové zlepšení fyzické kondice, v posilovně dosáhnete mnohem lepších výsledků než doma. A pokud si vyberete fitko, které je na vysoké úrovni, výsledky se dostaví ještě rychleji. Nemáte-li s cvičením žádné předchozí zkušenosti, rozhodně výběr posilovny nepodceňujte a zamiřte tam, kde se vás ujmou zkušení trenéři. Pokud jde o Prahu, k tomu nejlepšímu patří EAGLE FITNESS – www.eaglefitness.cz.

Efektivní cvičení na moderních strojích

Pokecat s přáteli si můžete v hospodě, ve fitku se maká. Ale když vám nenabídne perfektní zázemí a moderní posilovací stroje, jen těžko se vybičujete k nejlepším výkonům. Možná jste v minulosti pár posiloven navštívili a ničím vás neoslnily – v EAGLE FITNESS však změníte názor. Na dvou patrech s celkovou rozlohou 650 m2 najdete posilovací stroje top značek – Hammer Strength, EliteFTS, Lifte Fitness Pro2 či Watson. Jako doma se zde cítí profi sportovci i posilovnou nepolíbení začátečníci. V případě zájmu vám trenéři vytvoří individuální plán na míru.

Pražské fitness centrum disponuje kardiozónou s jedenácti perfektně vybavenými stanovišti. Stroje značek Life fitness, Concept Pro2 a Startrac jsou garancí efektivně stráveného času. Zároveň si můžete zacvičit i venku. V lifterně si zase přijdou na své příznivci silového trojboje a vzpírání.

Pracujte na sobě společně s ostatními

Máte raději, když můžete cvičit s dalšími lidmi? Pak se vám bude zamlouvat seznam tréninků, které se odehrávají v aerobním sálu. Můžete se přihlásit na bojové sporty jako kick-box pod vedením mistra světa Alexandra Votchely. Bojovým uměním však vaše možnosti nekončí – atraktivní jsou i kruhové tréninky pro ženy a lekce zaměřené na tvarování horní poloviny těla.

Chcete se o pražské posilovně EAGLE FITNESS dozvědět více? Informace, otevírací dobu a ceník najdete na www.eaglefitness.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *