Posilovna EAGLE FITNESS: Správná volba pro začátečníky i profesionály

Posilovna EAGLE FITNESS: Správná volba pro začátečníky i profesionály

Rozhodli jste se, že zapracujete na své postavě? Ať už je vašim cílem redukce váhy, vybudování svalové hmoty nebo celkové zlepšení fyzické kondice, v posilovně dosáhnete mnohem lepších výsledků než doma. A pokud si vyberete fitko, které je na vysoké úrovni, výsledky se dostaví ještě rychleji. Nemáte-li s cvičením žádné předchozí zkušenosti, rozhodně výběr posilovny nepodceňujte a zamiřte tam, kde se vás ujmou zkušení trenéři. Pokud jde o Prahu, k tomu nejlepšímu patří EAGLE FITNESS - www.eaglefitness.cz.

Efektivní cvičení na moderních strojích

Pokecat s přáteli si můžete v hospodě, ve fitku se maká. Ale když vám nenabídne perfektní zázemí a moderní posilovací stroje, jen těžko se vybičujete k nejlepším výkonům. Možná jste v minulosti pár posiloven navštívili a ničím vás neoslnily – v EAGLE FITNESS však změníte názor. Na dvou patrech s celkovou rozlohou 650 m2 najdete posilovací stroje top značek – Hammer Strength, EliteFTS, Lifte Fitness Pro2 či Watson. Jako doma se zde cítí profi sportovci i posilovnou nepolíbení začátečníci. V případě zájmu vám trenéři vytvoří individuální plán na míru. Pražské fitness centrum disponuje kardiozónou s jedenácti perfektně vybavenými stanovišti. Stroje značek Life fitness, Concept Pro2 a Startrac jsou garancí efektivně stráveného času. Zároveň si můžete zacvičit i venku. V lifterně si zase přijdou na své příznivci silového trojboje a vzpírání.

Pracujte na sobě společně s ostatními

Máte raději, když můžete cvičit s dalšími lidmi? Pak se vám bude zamlouvat seznam tréninků, které se odehrávají v aerobním sálu. Můžete se přihlásit na bojové sporty jako kick-box pod vedením mistra světa Alexandra Votchely. Bojovým uměním však vaše možnosti nekončí – atraktivní jsou i kruhové tréninky pro ženy a lekce zaměřené na tvarování horní poloviny těla. Chcete se o pražské posilovně EAGLE FITNESS dozvědět více? Informace, otevírací dobu a ceník najdete na www.eaglefitness.cz.

Publikováno: 15. 09. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: eagle fitness recenze | posilovna eagle fitness | posilovna praha