Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Posilovna EAGLE FITNESS: Správná volba pro začátečníky i profesionály

Rozhodli jste se, že zapracujete na své postavě? Ať už je vašim cílem redukce váhy, vybudování svalové hmoty nebo celkové zlepšení fyzické kondice, v posilovně dosáhnete mnohem lepších výsledků než doma. A pokud si vyberete fitko, které je na vysoké úrovni, výsledky se dostaví ještě rychleji. Nemáte-li s cvičením žádné předchozí zkušenosti, rozhodně výběr posilovny nepodceňujte a zamiřte tam, kde se vás ujmou zkušení trenéři. Pokud jde o Prahu, k tomu nejlepšímu patří EAGLE FITNESS – www.eaglefitness.cz.

Efektivní cvičení na moderních strojích

Pokecat s přáteli si můžete v hospodě, ve fitku se maká. Ale když vám nenabídne perfektní zázemí a moderní posilovací stroje, jen těžko se vybičujete k nejlepším výkonům. Možná jste v minulosti pár posiloven navštívili a ničím vás neoslnily – v EAGLE FITNESS však změníte názor. Na dvou patrech s celkovou rozlohou 650 m2 najdete posilovací stroje top značek – Hammer Strength, EliteFTS, Lifte Fitness Pro2 či Watson. Jako doma se zde cítí profi sportovci i posilovnou nepolíbení začátečníci. V případě zájmu vám trenéři vytvoří individuální plán na míru.

Pražské fitness centrum disponuje kardiozónou s jedenácti perfektně vybavenými stanovišti. Stroje značek Life fitness, Concept Pro2 a Startrac jsou garancí efektivně stráveného času. Zároveň si můžete zacvičit i venku. V lifterně si zase přijdou na své příznivci silového trojboje a vzpírání.

Pracujte na sobě společně s ostatními

Máte raději, když můžete cvičit s dalšími lidmi? Pak se vám bude zamlouvat seznam tréninků, které se odehrávají v aerobním sálu. Můžete se přihlásit na bojové sporty jako kick-box pod vedením mistra světa Alexandra Votchely. Bojovým uměním však vaše možnosti nekončí – atraktivní jsou i kruhové tréninky pro ženy a lekce zaměřené na tvarování horní poloviny těla.

Chcete se o pražské posilovně EAGLE FITNESS dozvědět více? Informace, otevírací dobu a ceník najdete na www.eaglefitness.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *