Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Léto 2015: Užijte si ho na jachtě v Chorvatsku!

Na plánování dovolené není nikdy příliš brzy. A jak jste na tom vy? Přemýšlíte nad tím, kam napřesrok vyrazíte, ale nenapadá vás nic, z čeho by byla vaše rodina či přátelé takříkajíc na větvi? Chcete-li si z příští dovolené přivézt spoustu nezapomenutelných zážitků, vydejte se do Chorvatska! Zní to příliš fádně? Nenechte se mýlit – protentokrát se totiž neubytujete v apartmánu, ale na jachtě! Chorvatské pobřeží lemují stovky ostrovů, které přímo vybízí k návštěvě. Snoubí se zde čarokrásné přírodní úkazy, bohatá historie a perfektní jachtařská infrastruktura. Dokonalejší prostředí pro letní jachtaření zřejmě nenajdete. A my vám prozradíme vše, co byste o pronájmu lodí v Chorvatsku měli vědět.

Pro koho je jachtaření v Chorvatsku vhodné?

Pronájem jachty v Chorvatsku je, vzhledem ke zdejším podmínkám, vhodný opravdu pro každého. Můžete kotvit po marinách, v těsné blízkosti civilizace, ale stejně tak vám nikdo nebude bránit v pátrání po osamocených zátokách, kde – třeba i po dobu několika týdnů – budete sami nebo téměř sami.

Jachtařská sezóna začíná v dubnu a končí na konci října. K nejznámějším oblastem, jako stvořených pro plavbu lodí, patří severní, střední a jižní Dalmácie, Istrie a Kvarnerské ostrovy.

Vraťme se však ještě na chvíli k tomu, co můžete od dovolené na jachtě čekat. Chorvatsko nabízí perfektně vybavené mariny a městské přístavy, stovky nádherných ostrovů a zátok s romantickou atmosférou, přírodní rezervace, starobylá města a v neposlední řadě spoustu diskoték a klubů, kde se po večerech skvěle pobavíte.

Na své si přijde opravdu každý. Rodiny s dětmi ocení malé vzdálenosti mezi ostrovy a nespočet příležitostí ke koupání, slunění a odpočinku. Pro milovníky adrenalinu je zase ideálním obdobím bouřlivý a větrný podzim. Sportovní jachtaři se zde účastní nejrůznějších akcí. No a ti, kteří nikam nespěchají, mohou strávit na lodi třeba i několik dlouhých měsíců.

sailing-boat-256431_1280

Jak si pronajmout loď?

Teď to nejdůležitější. Rozhodnete-li se strávit dovolenou v Chorvatsku na jachtě, budete si ji muset „někde“ pronajmout. A nechcete-li riskovat jakékoliv potíže, rovnou se obraťte na profesionály, kteří se v oboru pohybují přes 20 let. Odborníci z české společnosti YACHTCHARTER s.r.o vám poskytnou kompletní servis od A do Z.

Pronájem lodi v Chorvatsku může být oříšek. Respektive pro někoho bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Díky YACHTCHARTER je to mnohem jednodušší, levnější a bezpečnější. V podstatě stačí, když vyplníte poptávkový formulář, který najdete na www.yachtcharter.cz a obratem dostanete nejlepší nabídku rovnou na váš e-mail. Samozřejmě můžete zavolat a na cokoliv se zeptat. Profíci vám rádi poradí se vším, co bude třeba – ať už ohledně výběru lodi nebo oblasti plavby.

Společnost YACHTCHARTER má úzké kontakty s majiteli a provozovateli lodí. Doporučí vám pouze prověřenou loď, která splňuje vaše specifické požadavky. Jedině tak si svou vysněnou dovolenou na jachtě užijete na sto procent, bez jakýchkoliv kompromisů.

Další výhodou je velmi nízká záloha za loď – pouze 15 %. V rámci nadstandardního servisu si můžete nechat zasílat informace o počasí formou SMS. A co je nejlepší? Nechystáte-li se loď řídit svépomocí, můžete využít pronájem jachty Chorvatsku i s kapitánem.

croatia-86319_1280

Chcete ušetřit? Rezervujte si jachtu s předstihem!

Pokud si jachtu pronajme větší počet osob, je cena více než přijatelná. Ale existuje i další způsob, jak ušetřit – tzv. first minute. Oproti populárnímu last minute nebudete riskovat, že vybraná loď nebude k dispozici a budete se smířit s jinou lodí. Výše first minute slevy se může vyšplhat až na 25 %, což vůbec nezní špatně.

Tak co vy na to? Vyrazíte příští rok na dovolenou na jachtě? Pokud jsme vás nepřesvědčili my, koukněte se FB stránky společnosti YACHTCHARTER a pokochejte se dalšími fotografiemi. Budete mít jasno!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *