Potěšte své blízké stylovým dárkem, který si zamilují

Potěšte své blízké stylovým dárkem, který si zamilují

Slyšíte to tiché klepání? To nebude nečekaná návštěva, ale Vánoce, které se blíží mílovými kroky. Klepání se bude každým týdnem stupňovat a ani se nenadějeme a opět se s těmi nejbližšími sejdeme u nazdobeného stromečku. Tak jako každý rok, i letos budeme rozjímat u koled, pojídat cukroví a rozbalovat dárky. A právě těm, kteří si s jejich výběrem neví rady, bychom dnes rádi věnovali pár praktických tipů. Vybrat dárek, který druhého zaručeně potěší, totiž není tak jednoduché a pokud se vám zdá, že vám po letech došla invence, určitě následující doporučení přivítáte s otevřenou náručí.

Čím potěšit muže?

Muži nejsou nic jiného než odrostlé děti a na to byste měli myslet i při výběru dárků. Dárky pro muže samozřejmě mohou být i praktické, ale budou-li kombinovat funkčnost s neotřelým provedením a vtipem, trefíte se do černého.

Velmi populární jsou alkoholové dárečky všeho druhu. Můžete mu darovat speciální Člověče, napij se, ve kterém jsou figurky zastoupeny panáky. Pravidla jsou totožná, ale jakmile vás protihráč vykopne, budete do sebe muset „kopnout“ obsah panáku. V obdobném panákovém provedení jsou k mání i šachy a další stolní hry, kterým přítomnost alkoholu (či jiného oblíbeného nápoje) dodá úplně jiný rozměr.

Chybu však neuděláte ani v případě nejrůznějších gadgetů v podobě lupy s LED podsvícením, elektrického chladícího boxu na šampaňské, kniha, ve které se ukrývá sejf nebo USB disk, který vypadá jako tužková baterka.

Člověče napij se

Čím potěšit ženu?

Říká se, že ženu potěšíš květinou a šperkem, ale ve skutečnosti je možností víc než dost. Sdílíte-li domácnost s někým, kdo má smysl pro humor, určitě neodmítne praktické dárky pro ženy v netradičním provedením. Pokud ráda a často vaří, věnujte ji pánvičku, která dá volskému oku tvar penisu. Chcete-li jít ještě o krůček dál, připevněte ji klíče na klíčenku ve tvaru bičíku a přibalte ji do krabičky zapalovač ve tvaru... penisu :-)

Opravdovou dámu potěší elegantní otvírák ve tvaru dámské lodičky a pravou blondýnku zase celorůžová rubikova kostka. Za jak dlouho ji asi složí?

Pánvička penis

Všechny zmíněné dárečky a obrovské množství dalších úžasných věcí najdete v e-shopu megadarceky.sk.

Publikováno: 02. 10. 2013

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dárky pro muže | dárky pro ženy | originální dárky