Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Sídlo firmy v Praze za pár stovek? Jistě, virtuální!

Jedním z předpokladů úspěšného zápisu společnosti do obchodního rejstříku je takzvané sídlo společnosti. Mnoho jednatelů, kteří k činnosti své firmy nepotřebují fyzické kanceláře, proto využívá vlastní adresu. Takové řešení je sice mnohem levnější než pronájem kancelářských prostor, ale na druhou stranu může mít neblahý psychologický efekt na klienty a partnery. Sídlo firmy v obývacím pokoji na ně přeci jen dobrý dojem neudělá. Stojíte-li před rozhodnutím, zda sídlo řešit vlastní adresou, nebo vyhazovat peníze za nepotřebnou kancelář, nedělejte ani jedno, ani druhé. Známe lepší řešení!

Jak by se vám líbilo sídlo firmy v Praze? Hlavní město je pro klienty a partnery doslova jako magnet. Nejde však jen o prestiž, ale i o další výhody – vzhledem k obrovskému množství subjektů je nepravděpodobné, že by si na vaše podnikání posvítila inspekce. V menším městě můžete s návštěvami úředníků počítat i několikrát ročně. Každá legrace však něco stojí a to o kancelářích v Praze platí dvojnásob. Ovšem ne v případě té virtuální! Virtuální kancelář je ideálním řešením pro všechny, kteří nepotřebují administrativní prostory a přesto by neradi řešili adresu firmy svým bydlištěm.

Princip je jednoduchý, virtuální sídla jsou pronajímány hned několika subjektům a právě proto může být pronájem tak levný. Ceny začínají už na několika stovkách měsíčně a zahrnují přeposílání korespondence, ale i případné zapůjčení reprezentativní jednací místnosti nebo zastupování před úřady. Pokud vás možnost, jak výrazně ušetřit a zároveň využívat všech výhod, které poskytnutí sídla v hlavním městě, přináší nezapomeňte se podívat na další informace na webu poskytunutisidla.cz.