Žhavé módní trendy pro jaro a léto 2018

Žhavé módní trendy pro jaro a léto 2018

Čas letí jako voda. Jaro se nezadržitelně blíží ke svému konci a zakrátko začne dlouho očekávané léto. Pokud jste doposud neprovedla revizi svého šatníku a nepořídila si pár nových kousků v rytmu  aktuálních trendů, měla byste tak učinit nyní. Samozřejmě se nemusíte zbavovat všech hadříků, které jste si pořídila v minulých letech - udělejte si však radost a doplňte šatní skříň několika novinkami. Připravili jsme pro vás přehled toho, co momentálně frčí.

Ozdobte se metalickými odstíny a pastelovými barvami

Letos si přijdou na své extravagantní ženy, které si potrpí na odlesky. Můžete sáhnout po futuristicky vyhlížející modelu, anebo alespoň doplnit outfit metalickým šperkem čí jinou ozdobou. Dobrou volbou může být lesklá kabelka. Milovnice nenápadné Elegance si letos užijí pastelových barev, a to především nebesky modré, meruňkové, růžové a mátové. Velmi trendy jsou také neonové a reflexní odstíny. A samozřejmě neuděláte chybu ani v případě černobílé klasiky - třeba černé sukně a bílého trička. Ta snad nikdy nezestárne, bez ohledu na formu. Můžete zvolit puntíkovaný, pruhovaný, kostkovaný či květovaný outfit - chybu rozhodně neuděláte.

Jaké poletí vzory? Hlavní je být nápadná!

Jarním motivem číslo jedna jsou květy. Pokud nemáte ani jednu halenku, šaty či sukni s tímto prvkem, napravte to! K dalším motivům, které jsou momentálně in, patří kostky, asymetrické vzory a exotická zvířata v podobě slonů, papoušků apod. Pořiďte si právě takové letní šaty a budete za hvězdu!

Něžná krajka pro romantičky

Jaro a léto 2018 přejí romantickým ruším. Letos si dosyta užijete půvabných krajek v pastelových i tradičních barvách. A pozor - můžete je nakombinovat třeba s džínovým či koženým outfitem.

Pár tipů na závěr

Letošní rok se nese v duchu výrazných šperků, širokých kalhot, veselých nápisů, odhalených ramen a mnoha dalších trendů. Na své si přijde skoro každý bez ohledu na preferovaný styl módy. Spoustu skvělých kousků seženete na modovo.cz.

Publikováno: 31. 05. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jaro móda 2018 | móda léto 2018 | módní trendy 2018