Hledáte spolehlivého dodavatele molitanu?

Hledáte spolehlivého dodavatele molitanu?

Molitan byl v minulosti velmi oblíbený a vyrábělo se z něj ledasco. Nejinak tomu je i dnes a to i přesto, že ho v některých oborech nahradily jiné materiály. Stačí se však porozhlédnout kolem sebe – je obdivuhodné, kde všude a v jakém množství se s výrobky z PUR pěny setkáváme. Molitan hojně využívají výrobci matrací a nábytku, ale také automobilky a stavební firmy. Díky svým vynikajícím vlastnostem však našel uplatnění také jak izolační a obalový materiál. Matrace, polštáře, sedačky aut, hračky, pelíšky pro zvířata nebo filtrační zařízení – všechny zmíněné artikly, které spolu zdánlivě vůbec nesouvisí, mají něco společného. K jejich výrobě se využívá právě PUR pěna.

Kvalita, nízké ceny a široký sortiment

Patříte-li mezi výrobce, kteří se bez PUR pěny neobejdou, určitě nepohrdnete doporučením dodavatele, který nabízí kvalitní molitan z velmi příznivé ceny. Společnost JIBOS zajišťuje prodej molitanu téměř dvacet let a kromě toho nabízí také čalounický materiál a potřeby. Vraťme se však k molitanu. JIBOS je malobchodní i velkoobchodní firma, která se orientuje na fyzické osoby i živnostníky. Nabízí prodej i řezání molitanu. PUR pěna pochází pouze od prověřených výrobců, kteří jsou držiteli certifikátů ISO. Molitan je k mání ve všech různých variacích a výjimkou není ani výroba na míru a drcený molitan. Vždy se můžete spolehnout na individuální přístup, flexibilitu a množstevní slevy či slevu za platbu v hotovosti. V případě potřeby můžete využít také dopravu.

Nechte si poradit odborníky

Pokud si s výběrem materiálu nejste jistí, můžete se spolehnout na odborné poradenství. Většina zboží je skladem a pokud momentálně není k dispozici, budete ho mít do týdne od přijetí objednávky. Tu je třeba provést telefonicky nebo mailem. Kontaktní údaje najdete na webu prodejmolitanu.cz.

Publikováno: 11. 07. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: dodavatel molitanu | drcený molitan | molitan | prodej molitanu | pur pěna | řezání molitanu