Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Proč si pořídit praktický držák na projektor?

Pořídili jste si projektor, ale nechcete ho nechat ležet na stole? Pokud jste při nákupu zapomněli na praktický držák, upalujte zpět do prodejny a napravte to. Ceny za se pohybují od několika set korun až po tisíce, stačí si vybrat ten správný. Váháte a přemýšlíte nad tím, jestli držák na projektor opravdu potřebujete a k čemu je vlastně dobrý? V tom případě se pohodlně posaďte. Prozradíme vám, kdo se bez něj neobejde a jaké důvody by měly k pořízení dohnat právě vás.

Skutečně držák na data projektor potřebujete?

Zásadní otázka, na kterou si musíte odpovědět ze všeho nejdříve. Nemáte-li pro svůj nový projektor vhodné místo – například speciální polici nebo nadstavec na stole, pravděpodobně se bez držáku obejdete. Tím spíš, pokud zařízení umístíte do míst, kde se na něj příliš práší nebo do něj neustále narážíte (otřesy mohou snížit životnost lampy).

drzak-na-projektor

Držák projektoru má hned několik podstatných výhod. Nejenže zařízení zafixuje do stabilní polohy a zabrání případnému poškození, ale také vám umožní nastavení polohy obrazu. Sami se můžete rozhodnout mezi stropní a nástěnnou variantou – vyberte si držák, který vám usnadní přístup k projektoru a zjednoduší budoucí výměnu lampy.

Na trhu jsou šikovné modely stropních držáků s výsuvným ramenem, které umožňují otáčení a naklánění projektoru. Argument, že je stropní varianta nepraktická a komplikuje manipulaci se zařízením, rozhodně neobstojí. Mimo to se můžete vždy přiklonit k nástěnné alternativě.

nastenny-drzak-projektoru

Pořiďte si držák na míru svých potřeb

Ale co když ve svém okolí nemáte prodejnu, ve které byste si mohli vybrat vhodný držák? Pak zamiřte ke specializovanému prodejci Fiber Mounts s.r.o., který provozuje internetový obchod www.drzakyastolky.cz. Seženete zde kvalitní držáky na projektory a dataprojektory v závěsné i nástěnné variantě za neodolatelné ceny. Kvalifikovaná zákaznická podpora vám ráda pomůže s výběrem a doporučí vhodný model. Zboží je skladem a vy ho budete mít doma obratem.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Je to dobrý nápad mít držák, na který bych si uchopil svůj projektor. Mám držák na stropě a sem s ním spokojen.