Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Potřebujete pomoct se skladováním?

V případě, že jste se rozhodli začít podnikat a rozjíždíte novou společnost, gratulujeme. V dnešní době chce začátek podnikání velkou kuráž, ale také dostatečný kapitál. Bez toho se mezi konkurencí proráží velmi těžko. Pokud větším množstvím financí nedisponujete, můžete ušetřit jinak. Obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou se skladováním, pozemky a nemovitostmi. Protože právě toto jsou věci, které váš firemní rozpočet zatíží nejvíce. Pomoc odborníků však neocení jen nováčci na bitevním poli byznysu, ale také zkušení kapitáni společností, kteří rudé moře podnikání brázdí na svém škuneru mnoho let.

 

Pokud v současné době řešíte skladování, tedy pronájem skladů či pronájem haly, můžete se obrátit na opravdové profesionály, kteří se mohou pochlubit činností již od roku 1917. Nebojte se, nejde o stále tytéž lidi, kteří stáli na počátku Cushman & Wakefield, ale o tým špičkových odborníků, kteří se rozumí lokálním trhům a bedlivě sledují ekonomickou situaci. Cushman & Wakefield působí v 58 zemích světa a jedná se o největší poradenskou firmu ve vlastnictví soukromého kapitálu. Skladování a pronájem haly není to jediné, čím se společnost zabývá. Cushman & Wakefield poskytují poradenství v oblasti oceňování, strategického plánování, průzkumu, analýzy portfolia a podobně.

 

Jděte na to chytře a nechte si poradit o lidí, kteří se v daném oboru velmi dobře vyznají. Na webu czech-industrial.cz se můžete pomocí interaktivní mapky podívat, které haly a sklady jsou momentálně k dispozici. Můžete si je taktéž profiltrovat podle lokalitu, typu vyhledávané nemovitosti a plochy. Naleznete zde i jednotlivé informace o konkrétních nemovitostech a kontakty na zprostředkovatele. Lákavé jsou především sklady Praha, které jsou mnohdy k mání za velmi příznivé ceny.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *