Favority a Felicie nefrčí, na odbyt jdou Superby

Favority a Felicie nefrčí, na odbyt jdou Superby

Srovnáte-li vozový park, který brázdil české silnice ještě před několika lety s tím soudobým, zaznamenáte spoustu změn. A to k lepšímu. Doby, kdy bylo na cestách poměrně mnoho Favoritů a ještě více Felicií, jsou nenávratně pryč a pomalu je nahrazují modernější vozy. Škodovky jsou sice stále v kurzu, nicméně trend je takový, že se Češi přestávají bát nákupu aut zahraničního původu. Není se čemu divit, vždyť zahraniční automobily, byť mají na tachometru o několik desítek tisíc kilometrů více, než česká konkurence, jsou často v mnohem lepším technickém stavu. Navíc vypadají dobře a mohou se pochlubit lepší výbavou.

Na výletě v Auto ESA

To samé potvrzuje i vedení jednoho z nejúspěšnějších autobazarů u nás, Auto ESA. Podle Filipa Kučery razantně stoupl prodej Škody Roomster, Yeti i Superb druhé generace. Samotný autobazar v prvních sedmi měsících 2012 zaznamenal růst prodeje o 11 procent. Jak je to možné, když nás média masírují zprávami o rostoucí krizi? Za vším hledejte propracovaný marketing, autobazar Auto ESA umožnil zákazníkům ušetřit a to až několik desítek tisíc korun. Vozy jsou navíc ve vynikajícím stavu, což je pro spoustu zákazníků důležitější, než samotná úspora. Kromě škoovek jdou na odbyt i zahraniční minivany a MPV, jako je Ford S-Max.

Potřebujete spolehlivý vůz?

Došli jste k závěru, že by se nové auto hodilo i vám? Vsadíte-li na spolehlivého prodejcem jako je třeba právě Auto ESA, nemusíte se ničeho obávat. To, jakou vám vůz udělá službu, je však pouze ve vašich rukách. Zohledněte, k čemu budete auto využívat a zda opravdu potřebujete reprezentativní vůz s třílitrovým motorem. Pokud se v současné nabídce vozů nevyznáte, není nic jednoduššího, než se obrátit na vyškolené pracovníky prodejců. Ti vás nasměrují správným směrem a objasní vše, co vám nebude jasné.

Publikováno: 18. 09. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: auto esa | autobazary | škoda favorit | škoda felicia | škoda superb | škoda yeti