Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Favority a Felicie nefrčí, na odbyt jdou Superby

Srovnáte-li vozový park, který brázdil české silnice ještě před několika lety s tím soudobým, zaznamenáte spoustu změn. A to k lepšímu. Doby, kdy bylo na cestách poměrně mnoho Favoritů a ještě více Felicií, jsou nenávratně pryč a pomalu je nahrazují modernější vozy. Škodovky jsou sice stále v kurzu, nicméně trend je takový, že se Češi přestávají bát nákupu aut zahraničního původu. Není se čemu divit, vždyť zahraniční automobily, byť mají na tachometru o několik desítek tisíc kilometrů více, než česká konkurence, jsou často v mnohem lepším technickém stavu. Navíc vypadají dobře a mohou se pochlubit lepší výbavou.

Na výletě v Auto ESA

To samé potvrzuje i vedení jednoho z nejúspěšnějších autobazarů u nás, Auto ESA. Podle Filipa Kučery razantně stoupl prodej Škody Roomster, Yeti i Superb druhé generace. Samotný autobazar v prvních sedmi měsících 2012 zaznamenal růst prodeje o 11 procent. Jak je to možné, když nás média masírují zprávami o rostoucí krizi? Za vším hledejte propracovaný marketing, autobazar Auto ESA umožnil zákazníkům ušetřit a to až několik desítek tisíc korun. Vozy jsou navíc ve vynikajícím stavu, což je pro spoustu zákazníků důležitější, než samotná úspora. Kromě škoovek jdou na odbyt i zahraniční minivany a MPV, jako je Ford S-Max.

Potřebujete spolehlivý vůz?

Došli jste k závěru, že by se nové auto hodilo i vám? Vsadíte-li na spolehlivého prodejcem jako je třeba právě Auto ESA, nemusíte se ničeho obávat. To, jakou vám vůz udělá službu, je však pouze ve vašich rukách. Zohledněte, k čemu budete auto využívat a zda opravdu potřebujete reprezentativní vůz s třílitrovým motorem. Pokud se v současné nabídce vozů nevyznáte, není nic jednoduššího, než se obrátit na vyškolené pracovníky prodejců. Ti vás nasměrují správným směrem a objasní vše, co vám nebude jasné.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *