Potřebujete pořídit koncové měrky do dílny?

Potřebujete pořídit koncové měrky do dílny?

V přesném strojírenství se jednoznačně neobejdete bez koncových měrek, které se dodávají především v sadách. Ve výrobních podnicích, ale třeba i řemeslných dílnách nachází měřidla a kalibry široké uplatnění, navíc eliminují výrobu zmetků, zefektivňují práci a v konečném důsledku šetří také náklady. V následujících řádcích vám poradíme, na koho se obrátit, pokud potřebujete zakoupit nejen měřicí nástroje.

Odborníkem na kalibry a měřidla je jednoznačně společnost Michovský-TOOLS s širokým produktovým portfoliem. V nabídce najdete kontrolní kalibry pro všechny typy závitů, ale i koncové měrky, hloubkoměry, posuvná měřítka a podobně.

Koncové měrky jsou ocelové a keramické

Michovský-TOOLS působí v dané oblasti více než dvě desítky let, přičemž poskytuje měřidla a kalibry pro progresivní opracovávání kovů. Všechny nabízené produkty má skladem, takže nemusíte dlouho čekat na dodání nástrojů. Expedice objednávek probíhá zpravidla do 24 hodin. Objednejte si posuvná měřítka, mikrometry, hloubkoměry, úhloměry i úchylkoměry. Samozřejmě v sortimentu nechybí válečkové měrky, koncové měrky, výškoměry i precizní svěráky.

Publikováno: 25. 07. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam