Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Potřebujete prodat nemovitost? Zkušený makléř vám ihned vyplatí zálohu ve výši až jednoho milionu!

Důvodů pro prodej bytu, domu či jakékoliv jiné nemovitosti může být spousta. K prodeji vás může tlačit neodolatelná nabídka na lepší bydlení, finanční komplikace nebo jen fakt, že vám nemovitost leží ladem a nemáte pro ni další využití. Nemáte-li s prodejem žádné zkušenosti a potřebujete-li, aby transakce proběhla co možná nejrychleji, nezbude vám, než se obrátit na zprostředkovatele. Tedy na realitní kancelář, která se o prodej postará od A do Z, ovšem za cenu provize.

Pro a proti prodeje nemovitosti se zprostředkovatelem a bez něj

Spolupráce s realitkou má svá pro a proti. Rozhodnete-li se prodat nemovitost svépomocí, nebudete se muset s nikým dělit. Na druhou stranu ztratíte spoustu času a bez zmíněných zkušeností hrozí, že nemovitost prodáte pod cenou. V konečném důsledku tedy můžete prodělat. Kvalitní realitní makléř se bude snažit prodat nemovitost velmi rychle a za co nejvyšší cenu. V každém případě si budete muset na peníze počkat. A nebo ne?

Když s realitkou, tak s renomovanou

Některé realitní kanceláře zprostředkovávají prodej bytů, domů a komerčních nemovitostí s garancí přednostního vyplacení určité částky. K penězům se tak dostanete ještě dříve, než se váš majetek prodá, což pro vás může být klíčové. Ke spolehlivým realitkám, které se chlubí dlouholetou působností na trhu a množstvím spokojených klientů, patří i akciová společnost AAA BYTY.CZ. V České republice působí od roku 2005, ale skupina SPGroup a.s., jejíž je součástí, dokonce od roku 1995. Jde o spolehlivého partnera, který je známý svým prozákaznickým přístupem. A co můžete spoluprací získat vy?

Milion korun do dvou dnů? Proč ne!

AAA BYTY.CZ nabízí až jeden milion korun při podpisu výhradní zprostředkovatelské smlouvy a to do doby dvou pracovních dnů. Ocenění nemovitosti je zdarma a výše zprostředkovatelské provize se nevymyká standardům. Náklady spojené s prodejem a související servis jsou individuální a projedná je s vámi makléř. Další informace se dozvíte na www.aaabyty.cz.