Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Přehled nebankovních půjček online

V dnešní době není půjčka ničím neobvyklým. Banky a nebankovní společnosti na nás chrlí výhodné a ještě výhodnější nabídky a je velmi těžké některé z nich nepodlehnout. Proč si nesplnit sen o novém autě, zařízení do bytu nebo exotické dovolené dříve, než na něj našetříte ze svého? Podle finančních expertů byste se měli podobného uvažování vyvarovat a zbytečně se nezadlužovat, ale pokud se již pro půjčku skálopevně rozhodnete, neměli byste její výběr podcenit a porovnat všechny dostupné konkurenční produkty. My vám prozradíme, kde najdete přehled nebankovních půjček od prověřených poskytovatelů!

V čem tkví výhoda nebankovních půjček?

Důvodů, proč se spousta lidí rozhodnete právě pro nebankovní půjčku, je spousta. Úvěrové produkty, které nabízí nebankovní subjekty, jsou dostupnější než bankovní půjčky a jejich vyřízení není časově náročné. Většinou celý proces zvládnete z pohodlí domova a to včetně podpisu smlouvy, kterou následně pošlete poštou nebo prostřednictvím kurýra. Na druhou stranu platí, že se v případě nebankovních půjček přeplatíte na úrocích a poplatcích. RPSN bývá vyšší než u bankovních produktů, nicméně jde o jakousi „daň“ za zmíněnou dostupnost a rychlost, se kterou je třeba počítat.

Mnohokrát měř, jednou řež

Vraťme se však ke slíbenému přehledu. Ten najdete na specializovaném portálu Přehled-půjček.cz, který nabízí přehledné porovnání nebankovních půjček. A to jak oblíbených mikropůjček, tak i hotovostních úvěrů s delší dobou splatnosti a hypoték. Z tabulky vyčtete úvěrový rámec a požadavky ze strany nebankovního poskytovatele. Okamžitě budete vědět, zda je k vyřízení potřeba i potvrzení o výši příjmu a zda věřitel kontroluje registr dlužníků. Pokud vás některý z úvěrových produktů zaujme, můžete si ho rozkliknout a přečíst detailní informace. Znáte snad rychlejší způsob, jak zjistit, jestli je výhodnější půjčka Kredito24 nebo „legendární“ SMS půjčka od Ferratum?