Přehled nebankovních půjček online

Přehled nebankovních půjček online

V dnešní době není půjčka ničím neobvyklým. Banky a nebankovní společnosti na nás chrlí výhodné a ještě výhodnější nabídky a je velmi těžké některé z nich nepodlehnout. Proč si nesplnit sen o novém autě, zařízení do bytu nebo exotické dovolené dříve, než na něj našetříte ze svého? Podle finančních expertů byste se měli podobného uvažování vyvarovat a zbytečně se nezadlužovat, ale pokud se již pro půjčku skálopevně rozhodnete, neměli byste její výběr podcenit a porovnat všechny dostupné konkurenční produkty. My vám prozradíme, kde najdete přehled nebankovních půjček od prověřených poskytovatelů!

V čem tkví výhoda nebankovních půjček?

Důvodů, proč se spousta lidí rozhodnete právě pro nebankovní půjčku, je spousta. Úvěrové produkty, které nabízí nebankovní subjekty, jsou dostupnější než bankovní půjčky a jejich vyřízení není časově náročné. Většinou celý proces zvládnete z pohodlí domova a to včetně podpisu smlouvy, kterou následně pošlete poštou nebo prostřednictvím kurýra. Na druhou stranu platí, že se v případě nebankovních půjček přeplatíte na úrocích a poplatcích. RPSN bývá vyšší než u bankovních produktů, nicméně jde o jakousi „daň“ za zmíněnou dostupnost a rychlost, se kterou je třeba počítat.

Mnohokrát měř, jednou řež

Vraťme se však ke slíbenému přehledu. Ten najdete na specializovaném portálu Přehled-půjček.cz, který nabízí přehledné porovnání nebankovních půjček. A to jak oblíbených mikropůjček, tak i hotovostních úvěrů s delší dobou splatnosti a hypoték. Z tabulky vyčtete úvěrový rámec a požadavky ze strany nebankovního poskytovatele. Okamžitě budete vědět, zda je k vyřízení potřeba i potvrzení o výši příjmu a zda věřitel kontroluje registr dlužníků. Pokud vás některý z úvěrových produktů zaujme, můžete si ho rozkliknout a přečíst detailní informace. Znáte snad rychlejší způsob, jak zjistit, jestli je výhodnější půjčka Kredito24 nebo „legendární“ SMS půjčka od Ferratum?