Potřebujete špičkové regály? Připlaťte si za kvalitu, vyplatí se to!

Potřebujete špičkové regály? Připlaťte si za kvalitu, vyplatí se to!

Představte si svět bez regálů. Ve výrobních halách, skladech, dílnách a na mnoha dalších místech by zavládl naprostý chaos. A využití samozřejmě nachází také v domácnostech – například v garáži, ve sklepě nebo spížirně. Vhodně zvolené regály dokáží ušetřit spoustu místa a maximálně zefektivnit skladování. A my vám prozradíme, co by měl kvalitní regálový systém splňovat a proč je důležité obezřetně vybírat.

Kvalita konstrukce by měla být rozhodující

Policové regály beg-regaly.czChystáte-li se pořídit regály do skladu nebo haly, přistupujte k nákupu obezřetně. Zaměřte se na vysokou kvalitu zpracování, adekvátní nosnost a celkovou pevnost konstrukce. Podceníte-li tyto základní vlastnosti, nejenže v náročném provozu příliš dlouho nevydrží, ale zároveň budete riskovat znehodnocení zboží/výrobků či dokonce poranění osob. Investice do kvality je žádoucí především v případě robustnějších několikapatrových regálových systému, ve kterých budou uložena těžká břemena. Neriskujte, že kvůli únavě nekvalitního materiálu konstrukce dojde k nehodě.

Spolehněte se na zkušenosti české firmy BEG BOHEMIA

Výše zmíněným problémům předejdete nákupem regálů od renomovaného výrobce, který garantuje vysokou kvalitu zpracování. Za zmínku stojí společnost BEG BOHEMIA s.r.o., v jejímž výrobním portfoliu najdete paletové, policové, mobilní a konzolové regály, ale také ocelové plošiny. Česká firma je na trhu již od roku 1996 a realizovala nespočet zakázek pro úspěšné firmy a státní instituce. Společnost BEG BOHEMIA vám pomůže vybavit sklad, archiv, maloobchod, velkoobchod, výrobnu nebo jakékoliv jiné prostory, ve kterých se bez regálů neobejdete. Preferujete-li individuální přístup a špičkový servis, budete spokojeni. Zároveň se můžete spolehnout na odborné poradenství, v rámci kterého vám kvalifikovaní pracovníci doporučí optimální řešení na míru.

Publikováno: 18. 02. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: regály