Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Potřebujete starý dobrý drátový rozhlas?

Trendem dnešní doby je digitalizace a zbavování se drátů. Mnohdy však nová bezdrátová řešení nefungují tak dobře jako ta původní, co běžela po drátě. Příkladem může být obecní rozhlas.

Jsou města, ve kterých bezdrátový rozhlas funguje dobře. Pak ale najdeme taková, kde s ním mají jenom problémy. Může za to například rozlehlost či nevhodná poloha města v kopcovitém terénu. Zda je lepší sáhnout po moderní variantě, nebo zvolit starý kvalitní obecní drátový rozhlas, by měl vždy posoudit odborník.

I drátový rozhlas může být moderní

Také technologie drátového rozhlasu se od minulého století daleko posunuly. Tyto rozhlasy rozhodně nejsou zastaralé či nefunkční, ba naopak. Mají vysokou kvalitu zvuku a je na ně opravdové spolehnutí. Na rozdíl od těch bezdrátových fungují i při zhoršeném počasí, jsou dokonale slyšet v každé části obce.

Výhodou je nenáročná údržba

A ještě jednu obrovskou výhodu oproti bezdrátovému rozhlasu má. Prakticky nemusíte řešit údržbu. Funguje spolehlivě, aniž byste museli neustále volat specialisty, co ho přijedou opravit. Nákladově je tedy efektivnější.

Nechte si navrhnout rozhlas na míru

Máte v obci zastaralý, nefunkční rozhlas, nebo dokonce žádný rozhlas? Kvalitní drátové rozhlasy pro obce a města instaluje společnost EL-MIK s historií již od roku 1994. Navrhne ho i pro vaši obec. Doporučí správný výkon rozhlasové ústředny, délku kabelového vedení i počty a rozmístění tlakových reproduktorů. Výsledkem bude spolehlivý rozhlasový systém, jenž přenáší zvuk s vysokou kvalitou do všech částí města.

Společnost se stará taktéž o servis a pravidelnou údržbu rozhlasů po celé ČR. Nemusíte však mít strach, tyto služby nebudete potřebovat příliš často. A to ať už jste zástupce obce, školy, nemocnice, výrobní haly či sportovního areálu. Všude tam se rozhlasy instalují.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *