Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Poznejte i vy krásy Řecka

Pod pojmem ideální dovolená si každý představí něco úplně jiného, ale některým destinacím nelze upřít nezaměnitelná atmosféra, která působí téměř na všechny. Jednou z nich je i Řecko, které nabízí dokonalý poměr mezi úžasnou přírodou a množstvím kulturněhistorických památek. Ať už se na Peloponéský poloostrov vydáte z jakéhokoliv důvodu, stoprocentně tam najdete to, co hledáte. Chcete-li si však pobyt užít bez kompromisů a zároveň za dovolenou neutratit jmění, obraťte se na někoho, kdo se v této oblasti opravdu vyzná. Jedním z kandidátů je cestovní kancelář VTT, která se specializuje pouze na Řecko a Kypr. Na trhu působí již 23. rokem, což je samo o sobě zárukou úžasné dovolené, na kterou jen tak nezapomenete.

Nádherné pláže a starobylá kultura – to je Řecko

Dovolená Řecko s CK VTT předčí všechna vaše očekávání. Cestovka nabízí pobyty ve všech nejoblíbenějších turistických lokalitách a to nejen na poloostrově samotném, ale i přilehlých ostrovech Korfu, Zakhyntos, Thassos, Lesbos, Samos, Kos a Rhodos. V nabídce samozřejmě nechybí ani dovolená Kréta – pátý největší středomořský ostrov je jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů vůbec a to nejen kvůli perfektním plážím, ale především pozůstatkům mínojské civilizace. Na bájného Minotaura na Krétě zřejmě nenatrefíte, ale i prohlídka paláce Knóssos vám doslova vezme dech.

Neméně zajímavá je i dovolená Rhodos. I zde na vás čekají krásné pláže a nespočet vzácných památek. Ostrov ležící v souostroví Dodekanéssos se navíc chlubí nejbujnější vegetací ze všech řeckých ostrovů a najdete na něm nejen skalnaté mořské zátoky, ale i zelené lesy. Velkým lákadlem je i osmnáctijamkové golfové hřiště, které navrhl známý anglický architekt Donald Harradin. Milovníci cykloturistiky však pravděpodobně zamíří na nedaleký ostrov Kos. Dovolená Kos je také symbolem vysoce kvalitních služeb tamních hotelů, křišťálově průhledným zátokám a spoustou romantických míst.

Řecko znáte jako své boty? Objevte krásy Kypru!

Máte-li Řecko projeté křížem krážem, stále se nabízí dovolená Kypr. Ostrov, kterému se přezdívá „Afroditin ostrov lásky“, mezi výše zmíněnými řeckými ostrovy nijak nezaostává a i on nabízí čisté a velmi dlouhé pláže, obdivuhodné architektonické skvosty, které reflektují směsici kultur a spoustu atrakcí, díky kterým se nikdy nebudete nudit.

Ať už se na dovolenou chystáte vydat sami, s rodinou, nebo partou nejlepších přátel, last minute Řecko vás nikdy nezklame. Kompletní přehled zájezdů a podrobné informace o všech lokalitách najdete na webu vtt.cz.