Poznejte výhody operativního leasingu. A začněte konečně jezdit v lepším voze!

Poznejte výhody operativního leasingu. A začněte konečně jezdit v lepším voze!

Nejde vám do hlavy, jak je možné, že spousta lidí ve vašem okolí jezdí v nových, nablýskaných automobilech, ale vám se nedaří našetřit hotovost v dostatečné výši? Možná se vám ostatní zapomněli zmínit, že mají auto na operativní leasing. Pokud jste o této formě financování slyšeli, ale nevěnovali jste ji příliš pozornosti, napravte to. Nepřestávejte číst a dozvíte se, v čem tkví největší výhody oproti vlastnímu automobilu.

Žádná akontace (platba předem)

Velkou výhodou operativního leasingu je skutečnost, že není nutné skládat akontaci. Můžete si tak sjednat třeba leasing BMW, aniž byste měli ušetřenou částku ve výši desítek či stovek tisíc korun. Dopředu po vás nikdo nebude chtít ani korunu.

Nejvýhodnější způsob financování

Zapomeňte na úvěry a klasický leasing. Operativní leasing je momentálně nejvýhodnějším způsobem, jak jezdit v novém automobilu. Nevěříte? Chopte se kalkulačky a začněte počítat. Zjistíte, že se „operák“ opravdu vyplatí.

Stále nové auto

Automobily stárnou, to je logické. Když si pořídíte nový vůz na úvěr či klasický leasing, za pár let budete jezdit v poměrně starém autě. Díky operativnímu leasingu můžete mít nové auto například každé dva roky. Vždy tak budete jezdit v bezpečném voze s adekvátní výbavou.

Neřešíte administrativu

Až smlouva vyprší, automobil vrátíte a o nic víc se nestaráte. Vlastní vozidlo byste museli prodat a řešit spoustu administrativních úkonů. Nehledě na to, že prodej může být sám o sobě velmi zdlouhavý. Shánění kupců a podávání inzerátů je časově náročná činnost.

Splátky do nákladů a pojištění v ceně

Sjednáte-li si operativní leasing na firmu, můžete si dát splátky do nákladů. Cena navíc zahrnuje povinné ručení i havarijní pojištění.

V čem je auto na operační leasing lepší než vlastní vůz?

Jaké jsou výhody operativního leasingu již víte, ale možná si stále neuvědomujete, v čem je lepší než pořízení vlastního automobilu. Například v pravidelných nákladech za pojištění. V rámci ceny operativního leasingu je již zahrnuto povinné ručení i havarijní pojištění, což si majitelé motorových vozidel musí hradit z vlastní kapsy. To samé platí také o servisních úkonech. Stačí si vybrat operativní leasing se servisem a nebude vás to stát nic navíc. Ještě větší výdaj je však pořizovací cena. Vlastní auto si pořídí jen někdo, kdo dokáže naše našetřit nemalou částku, což obvykle znamená roky spoření. Díky operativnímu leasingu nemusíte čekat. Častým problémem ojetých vozů jsou skryté závady. Ty se vás však za volantem vozu na operativní leasing nebudou týkat.

Kde se po novém autě poohlédnout?

Pokud vás jste z výhod operativního leasingu nadšení, poohlédněte se po novém automobilu na www.driveto.cz. Z široké nabídky vozů si jistě vyberete i vy.

Publikováno: 22. 03. 2018

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam