Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Přečtěte si recenze hotelů a hodnocení restaurací dříve, než vyrazíte na cesty!

Jste cestovatelem/cestovatelkou tělem i duší a nevynecháte jedinou příležitost k poznávání nových míst? Pak jistě víte, že každá dovolená vyžaduje pečlivé plánování, jehož součástí je vyhledání vhodného ubytování, zajištění stravování a vytipování atraktivních výletů po okolí. Nefalšovaní dobrodruzi si samozřejmě s něčím podobným hlavu nelámou a vše řeší až na místě, ale máte na něco podobného kou… odvahu?

Proč riskovat, že dovolená nedopadne podle vašich představ? Začtěte se do „čtyř pé“ a budete mít jasno.

Čtyřipé.cz je internetový portál pro všechny, kteří hledají objektivní informace o turistických destinacích. Nenajdete zde pouze strohý popis místa, ale také recenze hotelů, hodnocení restaurací a nespočet tipů na výlety. Dozvíte se výhody i negativa dané lokality, na základě kterých se budete moct rozhodnout. Nechybí ani nejrůznější postřehy z cest a předpověď počasí na následujících 7 dní.

Cílem projektu je pravdivě informovat o známých i méně známých místech, ať už v rámci ČR nebo na druhé straně světa. Velmi užitečné jsou i uživatelské komentáře, které články rozšiřují o nové poznatky. Provozovatelé nic necenzurují a je možné, že se setkáte s diametrálně odlišnými názory, než jaké mají autoři článků. Své zkušenosti můžete přidat i vy.

Ať se vaše toulavé boty chystají na Šumavu, do Chorvatska nebo někam přes oceán, portál Čtyřipé.cz se stane vašim dobrým rádcem. Přečtěte si recenzi vyhlédnutého hotelu předtím, než se ubytujete a nezapomeňte ani na hodnocení restaurací. Vyhledávání je rychlé a snadné – stačí zvolit zemi a na mapce pak konkrétní lokalitu. Získáte okamžitý přehled o poloze hotelů, hodnocení restaurací a tipy kam na výlet.

Tak co vy nato? Risknete to, nebo se před cestou utvrdíte v tom, že jste se rozhodli správně? Na www.ctyripe.cz najdete spoustu informací, které vám jinde zatají!