Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Přečtěte si recenze hotelů a hodnocení restaurací dříve, než vyrazíte na cesty!

Jste cestovatelem/cestovatelkou tělem i duší a nevynecháte jedinou příležitost k poznávání nových míst? Pak jistě víte, že každá dovolená vyžaduje pečlivé plánování, jehož součástí je vyhledání vhodného ubytování, zajištění stravování a vytipování atraktivních výletů po okolí. Nefalšovaní dobrodruzi si samozřejmě s něčím podobným hlavu nelámou a vše řeší až na místě, ale máte na něco podobného kou… odvahu?

Proč riskovat, že dovolená nedopadne podle vašich představ? Začtěte se do „čtyř pé“ a budete mít jasno.

Čtyřipé.cz je internetový portál pro všechny, kteří hledají objektivní informace o turistických destinacích. Nenajdete zde pouze strohý popis místa, ale také recenze hotelů, hodnocení restaurací a nespočet tipů na výlety. Dozvíte se výhody i negativa dané lokality, na základě kterých se budete moct rozhodnout. Nechybí ani nejrůznější postřehy z cest a předpověď počasí na následujících 7 dní.

Cílem projektu je pravdivě informovat o známých i méně známých místech, ať už v rámci ČR nebo na druhé straně světa. Velmi užitečné jsou i uživatelské komentáře, které články rozšiřují o nové poznatky. Provozovatelé nic necenzurují a je možné, že se setkáte s diametrálně odlišnými názory, než jaké mají autoři článků. Své zkušenosti můžete přidat i vy.

Ať se vaše toulavé boty chystají na Šumavu, do Chorvatska nebo někam přes oceán, portál Čtyřipé.cz se stane vašim dobrým rádcem. Přečtěte si recenzi vyhlédnutého hotelu předtím, než se ubytujete a nezapomeňte ani na hodnocení restaurací. Vyhledávání je rychlé a snadné – stačí zvolit zemi a na mapce pak konkrétní lokalitu. Získáte okamžitý přehled o poloze hotelů, hodnocení restaurací a tipy kam na výlet.

Tak co vy nato? Risknete to, nebo se před cestou utvrdíte v tom, že jste se rozhodli správně? Na www.ctyripe.cz najdete spoustu informací, které vám jinde zatají!