Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Předokenní rolety – ochránce a šetřílek

Zima je téměř v plném proudu a většina z nás usilovně přemýšlí, jak zabránit nežádoucím únikům tepla. Účty za energie jsou rok od roku vyšší a změnou dodavatele uspoříme sotva pár tisícovek. Mnohem efektivnější je proto zamezit, aby teplo uniklo, k čemuž nám mohou dopomoct i předokenní rolety. Populární architektonický prvek nachází se začíná objevovat na stále větším počtu domů a pokud jste jím ještě svá okna nevybavili, máte nejvyšší čas to napravit. Předokenní rolety však samozřejmě nabízí mnohem více výhod, než „jen“ snížení tepelné ztráty. Zajímá vás jaké? V tom případě jsou následující odstavce určeny právě vám.

Univerzální pomocník, díky kterému ušetříte

Venkovní rolety plní celou řadu funkcí, při čemž tou nejdůležitější je úspora za energie. Rolety redukují tepelné ztráty až o 15%, díky čemuž ušetříte nemalou část výdajů za teplo. V létě naopak působí jako zábrana proti přehřátí – předokenní rolety jsou schopny zachytit až 95% slunečního záření. Tuto vlastnost ocení zejména majitelé nemovitostí, ve kterých se během letních měsíců doslova nedá dýchat. Lamely navíc efektivně odstíní ostré sluneční paprsky, které dokáží být velmi nepříjemné. Díky možnosti zcela utlumit světlo v interiéru vytvoříte za okamžik ideální podmínky pro ničím nerušenou relaxaci. Tím ovšem výčet pozitiv nekončí.

Bezpečná a tichá domácnost

Lamely bývají vyplněny polyuretanovou pěnou, při čemž spoje mezi nimi těsní guma. Pevnou konsturkci pak jistí hliníkový rám, díky kterému je předokenní roleta dokonalou bariérou proti mechanickému poškození okna. Dopadající déšť či kroupy tlumí rolety až o 3dB, což sníží hluk až o dvojnásobek.

Pohodlné otevírání

Předokenní rolety nabízí několik možností ovládání, při čemž nejpohodlnější je dálkově ovládaný elektrický či solární pohon. Zvolíte-li pohon na solární baterie, nemusíte se bát nedostatku energie ani během zimních měsíců. Kapacita je dostatečná a to i při zatažené obloze a v noci.

Preferujete-li moderní design, vynikající dílenské zpracování a atraktivní ceny, sáhněte po výrobcích s logem známého výrobce VELUX. Více informací získáte na webu predokenni-roleta.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *