Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Toužíte po nejlepší střeše v celých Jižních Čechách?

Mít střechu nad hlavou, která nás ochrání před nepřízní počasí a nebude přes ni zatékat, je pro každého z nás velmi důležité. Žádná krytina však není nesmrtelná a jednou přijde doba, kdy budete muset řešit její rekonstrukci, nebo kompletní výměnu. A protože předpokládáme, že se nespokojíte s ničím jiným než se stoprocentním výsledkem, doporučíme vám někoho, kdo má s kompletními klempířskými a pokrývačskými pracemi bohaté zkušenosti.

Bydlíte-li v Jižních Čechách, obraťte se na firmu Tomi, která působí již od roku 1997. Byla založena v Českém Krumlově a zabývá se kompletními klempířskými a pokrývačskými pracemi pro celý region Jižní Čechy. Klempíři a pokrývači České Budějovice mají mají díky dlouholeté praxi bohaté zkušenosti. Samozřejmostí je dobře vybavené zázemí a individuální přístup.

Klempířství České Budějovice se o vaši střechu postará od A do Z. Prvním krokem je odborná konzultace, na základě které je vypracován projekt, případně zpracovány vámi dodané návrhy. O postupu realizace a ceně budete vždy předem informování a rozhodně se nemusíte bát nepříjemného překvapení. A nebudeme si nic nalhávat – spolehlivost a transparentní jednání je v tomto oboru stejně důležité jako ekonomická dostupnost. Pro zaměstnance společnosti TOMI je kvalitně odvedená práce a spokojenost klientů na prvním místě, o čemž ostatně svědčí i bohaté reference.

 

A co vám může firma TOMI nabídnout?

Strechy 2TOMI nabízí krytí šikmých střech pálenými, betonovými, plechovými a betonovými krytinami a krytí plochých střech hydroizolacemi (např. bonnský šindel nebo živičné pásy). V rámci pokrývačské praxe se zabývá také montáží dřevěného šindele, střešních oken a vikýřů.

TOMI provádí také zpracování plechů z klasických materiálů jako je měď, pozink a olovo, zpracování ušlechtilých materiálů jako je předzvětralý zinek a moderní i klasické metody tvarování a spojování (tenkostěnné sváření, lepení, nýtování, letování).

A abychom nezapomněli, firma, která nabízí střechy České Budějovice, má praxi i v zámečnictví a nabízí kompletní zpracování železných kovů, slitin i ušlechtilých ocelí. Vyrobí pro vás libovolnou konstrukci z tyčových i tenkostěnných profilů.