Přeprava většího nákladu nebo více osob – to vše lze vyřešit zapůjčením dodávky

Přeprava většího nákladu nebo více osob – to vše lze vyřešit zapůjčením dodávky

Potřebujete převézt větší náklad a máte pocit, že se do vašeho rodinného auta nevejde, ani kdybyste odmontovali všechny sedačky? Přestaňte si dělat vrásky a půjčte si dodávku. Ale do které půjčovny zamířit, když jich je všude jako hub po dešti? Naši čtenáři nám prozradili, proč se obrátili na pražskou firmu DODÁVKY EXPRESS!

Pavel Křižík (Praha 2)

Vlastní dodávku mám, ale protože jde o starší model, čas od času se porouchá. To by nebylo nic hrozného, jsem vyučený automechanik, jenomže co si počít, když dodávku zrovna nutně potřebuji? Vyzkoušel jsem již několik půjčoven, ale až půjčovna dodávek Praha EXPRESS mi nabídla podmínky, kterých se mi u konkurence nedostalo. Garance nejnižší ceny v Praze a Středočeském kraji, žádná omezení kilometrů a perfektní technický stav dodávky – to jsou pádné argumenty, proč si dodávku půjčuji pravidelně. Vzhledem k velmi nízké ceně jsem dokonce odložil pořízení nové dodávky – užitkový vůz používám jen párkrát do měsíce. Na delší trasy vždy vyrážím v zánovním Transitu z půjčovny a neriskuji, že se moje dodávka v polovině cesty rozhodne stávkovat…

Petr Smetana (Kladno)

Jsem sice „mimopražský“, ale půjčovna minibusů a dodávek EXPRESS je pro mě jasnou volbou vždy, když vyrážíme na dovolenou s celou rodinou. Ford Transit MiniBus 125T300 nabízí 9 míst a u půjčovny zaplatím jen za to, co skutečně využiji. Skvělá cenovka, parádní výbava a možnost zapůjčení i do zahraničí. Transita si většinou pronajímáme na delší dobu, což znamená ještě výhodnější cenu. Cením si i „drobností“ v podobě výhodného připojištění, čistého vozidla bez reklamních polepů, dálniční známky v ceně a satelitního zabezpečení vozidla. Chcete-li se o aktuální nabídce půjčovny dodávek EXPRESS dozvědět více, zamiřte na www.dodavky-express.cz.

Publikováno: 22. 03. 2016

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: půjčovna dodávek praha | půjčovna minibusů praha