Hledáte ráj pro děti? Navštivte hračkářství Hamleys v Premium Outlet Prague Airport

Hledáte ráj pro děti? Navštivte hračkářství Hamleys v Premium Outlet Prague Airport

Udělat dětem hezký den a zároveň si dopřát chvilku pro sebe – to zní lákavě, nebo ne? Dokonalou rodinnou pohodu zažijete v Hamleys. Ještě jste o něm neslyšeli? Britský hračkárenský řetězec funguje již od roku 1760. Je nejstarší na světě a kouzlí úsměvy na rtech dětí v jednadvaceti státech světa. U nás byla první pobočka otevřena v před třemi lety v pražské ulici Na Příkopě. Druhou pobočku najdete také v Praze – konkrétně v nákupním centru Premium Outlet Prague Airport poblíž Letiště Václava Havla. A právě tu vám představíme.

Svět plný hraček

Když poprvé vstoupíte do Hamleys Praha, zatají se vám dech. Pomyslíte si něco ve smyslu – škoda, že jsme taková hračkářství neměli v dobách našeho mládí. Avšak melancholická nostalgie vás rychle přejde. Jednoduše na ni nebudete mít čas, protože na vaše smysly zaútočí nespočet úžasných atrakcí a skvělých hraček. A také budete mít co dělat, abyste uhlídali své děti. Atmosféra unikátního hračkářství je pohltí a rozběhnout se do všech světových stran. Buďme však konkrétní. Na jaké atrakce se můžete těšit? Kromě originálních hraček Hamleys, na které jinde nenarazíte, se v hračkářství nachází také obrovský kolotoč, zrcadlové bludiště, bagry pro přemisťování tisíců míčků, našlapaná autodráha, herní koutek s virtuální realitou a spousta dalších skvělých věcí.

Stylové nákupní centrum pro rodiče

Až se společně s dětmi nabažíte světa hraček a atrakcí, pokračujte směrem do vybraných prodejen. Značky jako Guess, Karl Lagerfeld, Gucci, Armani Exchange a takto bychom mohli pokračovat. Suma sumárum - 70 obchodů a 200 prémiových brandů v prostředí stylizovaném do ulic staré Prahy. Další podrobnosti najdete na webových stránkách Pop.cz.

Publikováno: 31. 05. 2019

Kategorie: Děti

Autor: Adam