Přišel čas na změnu. Vyměňte staré žárovky za moderní LEDky!

Přišel čas na změnu. Vyměňte staré žárovky za moderní LEDky!

Klasické žárovky patří do propadliště dějin. Pokud jste si "pro jistotu" udělali železnou rezervu na několik let dopředu, bez výčitek se jí zbavte. Vyměňte předpotopní zdroje za moderní LED žárovky, které jsou v mnoha ohledech výhodnější. Mezi ty zásadní patří extrémně nízká spotřeba, díky které se roční úspora vyšplhá až na několik tisíc korun. Za zmínku stojí také výrazně delší životnost a odolnost vůči mechanickému poškození. K mání je široké spektrum zdrojů, které se liší intenzitou světelného toku, ale také typu světla.

Žluté, nebo bílé světlo?

LED žárovky se vyrábí ve dvou variantách bílé barvy – teplé a studené. Od zdroje vyzařujícího teplou bílou barvu můžete čekat mírně nažloutlé či lehce oranžové světlo (podobné tomu od klasických žárovek). Teplé světlo navodí harmonickou atmosféru a je ideální do interiéru, které slouží k relaxaci. LED žárovky se studeným bílým světlem (pocitově neutrální tón) jsou vhodné do místností, ve kterých vyžadujeme větší intenzitu přirozeného denního světla. Oceníte je v kuchyni, koupelně, kanceláři či pracovně.

Jak je to se závity?

Co se týče závitů, jsou typizované pro všechny druhy žárovek a v běžných domácnostech se nejčastěji využívají LED žárovky E27. Poměrně žádané jsou také závity typu E14. Tak či tak nemusíte mít strach, že neseženete žárovku s odpovídající paticí. U specializovaných prodejců seženete prakticky všechny typy žárovek a u některých za výrazně nižší ceny než v kamenných obchodech.

Kde koupíte kvalitní LED žárovky levně?

Rozhodli jste se, že vyměníte stávající žárovky za LEDky? V tom případě se po nich poohlédněte na www.led7.cz. Známý prodejce nabízí pouze vysoce kvalitní produkty od předních světových výrobců. Nejlevnější LED žárovky jsou  skladem a připraveny k okamžitému odeslání. Zároveň si ho můžete vyzvednou osobně na odběrných místech služby Úloženka.cz. S výběrem vhodného typu vám ochotně poradí zákaznická podpora. A převýší-li celková částka 1 000 Kč, nebudete platit poštovné.

Tip: Chcete při nákupu výrazně ušetřit? Použijte slevový kód WCH8ME

Publikováno: 14. 03. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: led žárovky | led žárovky e27