Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Pro a proti nejoblíbenějších podlahových krytin

Podlaha je duší interiéru, ale vybrat tu nejlepší je kumšt hodný odborníka. Pokud si při zařizování nevíte rady, zopakujte si výhody a nevýhody všech běžných podlahových krytin. Vaše volba by měla padnout na variantu odpovídající vašemu estetickému vkusu a současně specifikům dané místnosti. Následující tipy nám dali odborníci z vasepodlahy.cz.

Koberec

Přežitek, který nemá v moderním interiéru místo? Pravdou je, že koberce v posledních dvou dekádách poněkud ustoupily do pozadí ku prospěchu jiných podlahových krytin, přesto jsou stále velmi oblíbené. Chlubí se velmi dobrými akustickými a tepelně-izolačními vlastnostmi, jsou příjemné při chůzi a působí hřejivým dojmem. Pokládka je rychlá a snadná – přesto vám může přijít vhod profi pokládání koberců Olomouc. Za nevýhody lze pokládat složitější údržbu a náchylnost na poškození vláken těžším nábytkem.

PVC podlaha

Při pohledu na PVC podlahy Olomouc vás potěší příjemná cena. Na druhou stranu platí, že i v rámci této kategorie narazíte na dražší provedení. Oproti dřevu a vinylu však PVC stále zůstává levnější. Nabízí snadnou údržbu, možnost výměny poškozených dílců a slušné tepelně-izolační vlastnosti. Za nevýhody lze považovat vyšší kročejový hluk a v případě nejlevnějších krytin i poměrně rychlé opotřebení.

Stejné vlastnosti mají vinylové podlahy Olomouc. Vinyl není nic jiného než marketingový název pro PVC. Zatímco PVC zakoupíte v dílcích, vinyl se prodává na metráž.

Laminátová podlaha

Bohatá nabídka dekorů, relativně jednoduchá instalace, vysoká odolnost vůči opotřebení. Ale také nemožnost renovace, horší akustika a studenější povrch či riziko nabobtnání při delším kontaktu s vodou. To jsou laminátové podlahy Olomouc.

Dřevěná podlaha

Při pohledu na luxusní dřevěné podlahy Olomouc vám musí dojít, že přítomnost dřeva navodí v interiéru jedinečnou atmosféru. Jsou draží než ostatní krytiny, ale v případě správné údržby vydrží po celé generace. Nabízí odolnost, příjemnou vůni, skvělé izolační vlastnosti a možnost renovace.

Stále vám není jasné, která podlahová krytina bude ideální právě ve vaší domácnosti? Obraťte se na odborníky na podlahy Olomouc z vasepodlahy.cz a nechte si poradit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *