Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Italské kožené sedačky – nešetřete na sobě a dopřejte si to nejlepší!

Zařizujete bydlení a stojíte před výběrem sedací soupravy? Ta by v žádném obývacím pokoji rozhodně neměla chybět a nechcete-li za krátkou dobu řešit dilema znovu, nebojte se investovat do kvality. V případě sedačky, kterou využíváte každý den, se šetřit nevyplácí a vynaložené prostředky se vám mnohonásobně vrátí v podobě pohodlí, snadné údržby a životnosti.

Otázka na tělo:“Jak vybrat sedačku?“

V rámci výběru sedačky budete čelit hned několika důležitým rozhodnutím. Pomineme-li výši investice, budete se muset rozhodnout také mezi různými druhy materiálů a samozřejmě i samotným typem sedačky.

Všechny zmíněná kritéria (tedy jednoduchou údržbu, komfort a dlouhou životnost) splňují kožené sedací soupravy. Kůže vždy byla symbolem luxusu a v případě sedačky získáte vskutku reprezentativní kus nábytku, který bude interiéru dominovat. Máte-li obavy z chladného povrchu a přílišného pocení, rychle na ně zapomeňte. Negativa se týkají umělých napodobenin a u přírodní kůže nic takového nehrozí.

Volba typu sedačky (rohové či rozkládací sedací soupravy) je především otázkou dispozic interiéru. Zvažte, kolik lidí bude sedačku využívat a zda na ni budete občas spát. Do většího interiéru doporučujeme rohovou sedačku, v menších bytech bez samostatné ložnice naopak najde uplatnění rozkládací varianta. Nejste-li si přeci jen jistí, poraďte se přímo s prodejcem.

Kozena sedacka

Italský smysl pro design

Patříte k fajnšmekrům, kteří prahnou po tom nejlepším? V tom případě zbystřete nad aktuální nabídkou u specializovaného prodejce isedacky.cz. Ve virtuálních regálech najdete kožené sedací soupravy z Itálie, která je právem nazývána kolébkou designu. Ceny jsou úměrné kvalitě materiálů a jejich zpracování (prvotřídní kůže kombinovaná s nejlepším dubovým, bukovým a smrkovým masivem) a na své si přijdou i ti nejnáročnější. Kožené sedací soupravy jsou k mání v rozličných stylech a jistě vás potěší i bohatý výběr odstínů (černá, bílá, červená, zelená).

Rozkládací a rohové sedací soupravy z kůže patří k jednorázovým investicím, které se vám budou v průběhu let vracet i s úroky. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, prohlédněte si italské krasavce na isedacky.cz a budete mít jasno.

kozena sedacka 1