Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Proč byste si měli pořídit zdravotní obuv? Protože si to vaše nohy zaslouží!

Bolí vás nohy? Nedivte se. Zamyslete se nad tím, kterou část svého těla zatěžujete víc než ostatní a dojde vám, že to vaše nohy nemají snadné. Jakmile ráno vstanete z postele, začne jim perná šichta, která obvykle končí až v pozdních večerních hodinách. Kromě toho, že uděláte tisíce kroků, stojíte ve frontách, jezdíte na kole a možná si zajdete i do posilovny.

Nadměrné zatěžování nohou bývá bolestivé, a dokonce způsobuje i další zdravotní potíže. Takříkajíc „od nohou“ pochází nesprávné držení těla a s tím související posunuté plotýnky a bolesti zad, ale také pak bolesti kloubů a lýtkových svalů. Hlavní příčina ortopedických problémů – jedna z nejčastějších civilizačních chorob – tkví v nevhodně zvolené obuvi. Většina lidí nosí špatné boty již do raného dětství a netuší, že mají nepříznivý vliv na tvarování klenby.

Potíže lze řešit pořízením zdravotní obuvi

Zdravotní obuv se zaslouží o to, aby bylo vaše zdraví pevnější a život kvalitnější. Zní to příliš nadneseně? Jenomže právě takto jednoduše můžete vyřešit problémy s bolavými zády. Při výkonu některých povolání jsou zdravotní boty nutností, protože v obyčejných botách by například za pultem v prodejně nešlo každodenně ustát spoustu hodin bez citelného dopadu na zdraví. Ergonomicky tvarovaná měkká stélka ulevuje při únavě chodidel, podporuje správné držení těla, ulevuje od bolesti, tlumí nárazy chodidel při chůzi a pomáhá šetřit klouby.

zdravotní obuv Abeba

Jak poznáte, že jste si vybrali správně?

Zdravotní obuv má pružnou špičku a ohýbá se tam, kde vaše chodidlo. Má střih kopírující tvar nohy, což slouží jako prevence před puchýři a otlaky prstů. Dobře sedí na nohou a poskytuje chodidlu dostatek prostoru. Podporuje správné držení těla a je vyrobena z usně, textilu nebo kombinace obojího. Při celodenním nošení dýchá a podrážka neklouže.

A kde ji seženete? Zdravotní obuv dámská i pánská je doménou českého specialisty pp-servis.eu. V e-shopu najdete široké spektrum modelů za skvělé ceny.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *