Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Recenze: Snubní prsteny Danfil

Svatba patří mezi významné životní milníky a na její naprosto bezproblémový průběh si potrpí především ženy. Vše musí být naprosto dokonalé – svatební šaty, průběh ceremonie, hostina… Sestavit svatební program tak, aby vše klapalo jako „na drátkách“ není vůbec snadné, nicméně ještě složitější je výběr snubních prstenů. Obřad a oslavy pominou a zbudou po nich jen fotografie, ale snubní prstýnky nosíme po zbytek života nebo alespoň do konce manželství. Pro ty z vás, které vstup do manželského života teprve čeká, jsme připravili praktický tip na nákup. Vzhledem k tomu, že letošní sezóna svateb je na spadnutí, není na co čekat.

Proč jsou snubní prsteny od výrobce lepší než zboží od běžného prodejce?

Snubní prsteny seženete doslova na každém rohu, ale vyžadujete-li opravdovou kvalitu, pořiďte si je přímo od výrobce. Dobrý výrobce s letitou praxí moc dobře ví, co zákazníci chtějí a jaké jsou aktuální trendy. Dokáže zákazníkovi poradit a snaží se o jeho maximální spokojenost, neboť je to právě zákazník, kdo výrobci pomáhá zlepšovat povědomí o značce. Oproti běžným prodejcům se nesnaží zákazníka zmanipulovat k nákupu a je vstřícný v případě reklamací.

Může se stát, že se váš snubní prsten poškodí. A i to je důvod, proč je nákup od přímého výrobce lepší – disponuje totiž stroji na výrobu všech dílčích částí a oprava zabere jen několik dní. Prodejci často pro vyřízení opravy potřebují několik týdnů či měsíců.

Tradiční výrobce Danfil Jewellery vychází zákazníkům vstříc

Buďme však trochu konkrétnější – který výrobce se vymyká zavedeným standardům a nabízí oproti něco navíc? Nás zaujala společnost Danfil Jewellery s.r.o., která je na trhu přes 20 let. Výrobce se těší velmi dobrému renomé za svůj prozákaznický přístup, což poznáte již po vstupu na internetový obchod danfil.cz. Právě zde si totiž můžete prohlédnout snubní prsteny, které jsou aktuálně v nabídce, ale také vyhledat spoustu důležitých informací.

danfil-recenze

Pár věcí, které byste měli před nákupem snubních prstenů vědět

Nakupování přes internet je pohodlné a ušetříte díky němu spoustu času. Jenomže jak začít? O tom, jak vybrat snubní prsten, jak správně určit jeho velikost či jak se o něj starat, aby vydržel dlouho jako nový, se dočtete v užitečných článcích přímo v e-shopu. Dozvíte se také o vlastnostech diamantů a zirkonů, o jednotlivých materiálech a v neposlední řadě o historii snubních prstenů.

Proč nakoupit u Danfil Jewellery?

To nejdůležitější jsme si nechali nakonec. Danfil Jewellery vyrábí nádherné snubní prsteny, které vám svým designovým zpracováním vyrazí dech. Dostanete na ně doživotní záruku, která se vztahuje na veškeré vady materiálu, výrobní vady a vypadnutí kamene. Za zmínku stojí také bezplatný odborný servis, který zahrnuje podrobnou kontrolu stavu, zvětšení velikosti, leštění, obnovení matování, změnu povrchové úpravy a obnovu původního stavu. Jediné, co budete hradit vy, je poštovné.

Ale teď už hurá na www.danfil.cz – vyberte si snubní prsteny, které si zamilujete na první pohled tak, jak jste se zamilovali do partnera!

3 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Tak to zní skutečně neutrálně 😀 Tak neutrální článek už jsem dlouho nečetla 😀

  • Já jsem u Danfilu kupoval pro moji nastávající zásnubní prsten. S firmou i prstýnkem (bílé zlato s briliantem) maximální spokojenost. Přišel rychle, v luxusní černé krabičce a samozřejmostí byl certifikát o pravosti.
    Jediné mínus, které v tom vidím je, že kamínek byl pro mě osobně docela zklamání, co se týče velikosti. Podle čísel a hodnot uvedených na webu se člověk těžko orientuje a já osobně jsem se nedovedl představit, jak velký/malý bude briliant.
    Ideálně tedy zkombinovat s návštěvou klasického zlatnictví, kde je fajn podívat se na různé velikosti a zjisti, kolik mají karátů.

  • Cílem naší společnosti je již od začátku jejího vzniku, aby zákazníci měli jméno Danfil Jewellery spojeno nejen s výrobou kvalitních šperků a individuálním přístupem k zákazníkovi, ale i s zážitkem nebo emocí k danému šperku. Zakládáme si na maximální spokojenosti zákazníka a náš obchodní tým je připraven vždy ochotně pomoci nejen s výběrem vhodného šperku pro danou příležitost, ale zároveň jsme připraveni pomoci při realizaci Vašich snů.
    Neustále se vzděláváme a hledáme nové možnosti, abychom mohli nabídnout něco nového a zajímavého. Vážíme si všech podnětů a hodnocení, kterých se nám dostane, protože je to známka toho, že to co děláme, má smysl.