Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Užitečné aplikace pro každého, kdo chce zhubnout a žít zdravě

Máte smartphone s operačním systémem Android a zároveň chcete shodit pár kilo a začít žít zdravě? V tom případě jsou nové aplikace, které vám dnes představíme, jako stvořené právě pro vás!

Aplikace „Diety na zhubnutí“

Toužíte po lepší postavě, ale nevíte, jak se k ní dopracovat? Existuje celá řada efektivních postupů a to si pište, že některý z nich pomůže i vám. Aplikace Diety na zhubnutí je doslova nabitá nejrůznějšími informacemi o hubnutí. Chcete-li mít všechny diety na jednom místě, stáhněte si ji zdarma do svého mobilu přímo z Google Appstore. Všechny články jsou přehledně rozděleny do kategorií dle specifického typu – na redukční, léčebné, detoxikační a ty, které upravují životosprávu.

Ať už vás trápí nadváha nebo určité zdravotní problémy, díky této appce stoprocentně najdete způsob, jak se dostat do formy.

aplikace diety

Aplikace „Dietní recepty“

A když už budete mít v chytrém telefonu nebo tabletu aplikaci Diety na zhubnutí, bude se vám hodit další užitečná appka. Dietní recepty je komplexní databáze zdravých receptů, které jsou vhodné na redukci váhy i celkové zlepšení životního stylu. Jsou zdravé, chutné a přesto dietní. I tuto aplikaci si můžete stáhnout zcela zdarma a kdykoliv do ní nahlédnout pro skvělý recept.
Dietní recepty jsou rozděleny do jednotlivých kategorií na snídaně, hlavní jídla, předkrmy, polévky, nápoje, dezerty a saláty.

aplikace recepty

Obě aplikace vyvinula společnost ZoneMedia Digital s.r.o.

Nemáte Androida? I tak si si můžete všechny informace načíst na webu

Za výše zmíněnými aplikacemi stojí známý portál dietyahubnuti.cz. Pokud nemáte smartphone nebo tablet s OS Android, případně z nějakého důvodu o aplikaci nestojíte, poohlédněte se po návodech na diety a receptech přímo na webu. Mimo jiné zde najdete i spoustu dalších článků, které vám pomohou ke změně stravovacích návyků a celkové změně životního stylu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *