Proč se vyplatí podnikat v Praze?

Proč se vyplatí podnikat v Praze?

Měli byste zůstávat v maloměstě, nebo se vydat do světa velkého byznysu – do Prahy,centra všeho dění? Podobnou otázku si klade spousta podnikatelů a ti, kteří nakonec přesídlí do hlavního města, svého rozhodnutí nelitují. Pronájem kanceláře v Praze je výhodný z mnoha rozličných důvodů, a to i pro firmy, které se primárně orientují na jiné regiony nebo se zabývají online podnikáním. Prozradíme vám největší benefity metropole a navrch přidáme tip na kancelářské prostory, které patří k absolutní špičce.

Prestižní adresa pro styk s klienty a obchodními partnery

K zásadním důvodům, které by vás měly vést k přesídlení do Prahy, je prestiž. Pronájem kanceláře v Praze 1 vaší vaší firmě přidá na renomé. Někteří úspěšní obchodníci si na sídlo svých potenciálních partnerů potrpí a pražským společnostem důvěřují více než firmám zapsaným v „Horní Dolní“. To samé platí také o zákaznících – Praha je jakýmsi synonymem úspěchu, stability a solidnosti.

Největší kupní síla a nejlepší infrastruktura

Pomineme-li prestiž, pak vám Praha nabídne největší kupní sílu. V hlavním městě žije každý desátý Čech a navíc se zde daří i mezinárodnímu obchodu. Díky blízkosti letiště budete mít mnohem lepší možnosti importu a exportu. Metropole je na tom velmi dobře také s infrastrukturou pro dodavatele a zákazníky.

Anonymita a omezení kontrol ze strany úřadů

V menších městech se úspěšní podnikatelé setkávají se závistí sousedů, známých i konkurentů. Velkoměsto je naprosto anonymní a nic podobného nehrozí. Díky tomu se budete moct soustředit pouze na podnikání a nezaobírat se nepodstatnými věcmi. V Praze navíc nehrozí časté kontroly ze strany státních úřadů. Podle statistik je četnost v některých částech města v řádu stovek let.

Pronajměte si kancelář na nejlepším místě!

Na závěr slíbený tip na pronájem kanceláře. Chcete-li pro své podnikání to nejlepší, vsaďte na kanceláře v Praha City Center. Jedná se o kancelářský komplex třídy „A“ s výbornou dostupností metrem i autem. Na prestižní adrese se nachází kancelářské prostory s dispozicemi od 150 do 2 536 m2. Budova disponuje kompletní občanskou vybaveností a množstvím atraktivních služeb – mimo jiné také půjčovnou a dobíjením elektromobilů. Další informace najdete na www.prahacitycenter.cz.

Publikováno: 14. 04. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: praha city center | pronájem kanceláře v praze 1