Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování Uncategorized

Dovolená v Las Vegas: Zažijte pařbu svého života!

Při zmínce o Spojených státech amerických se většině lidí vybaví New York, San Francisco, Los Angeles… a v neposlední řadě Las Vegas. Hlavní město státu Nevada, které je známé pro svůj bujarý noční život, luxusní hotelové komplexy a obří kasína. A je to právě dovolená v Las Vegas, která nechybí v nabídce cestovní kanceláře Monoi. Zajímá vás, jaký má netradiční pobyt v jednom z nejrychleji se rozvíjejících amerických měst průběh? Začněte si balit kufry – pařba ve Vegas právě začíná!

Luxusní dovolená v Las Vegas se nese v duchu nezapomenutelných zážitků. Shlédnete show světoznámého iluzionisty Davida Copperfielda a souboru umělců z Cirque Du Soleil, zažijete nejlepší párty ve vyhlášených klubech a ochutnáte atmosféru neznámějších kasín. A aby toho nebylo málo, proletíte se helikoptérou nad Grand Canyonem a vychutnáte si legendární pool party Wet Republic

Přílet do Vegas začíná ubytováním v hotelu Vdara, kde si odpočinete a dostanete welcome drink. Zájemci dostanou příležitost k prvnímu seznámení s metropolí. Na druhý den ráno následuje společná snídaně, relax u bazénu a po poledním obědě ve vyhlášené restauraci čtyřhodinová projížďka v SUV Stretch Hummeru. Po návštěvě nejzajímavějších míst pak opět odpočinek v hotelu a transfer do hotelu MGM. Po večeři pak show Davida Copperfielda a zábava ve víru velkoměsta.

vegas-kasino

Třetí den se nese v duchu cca pětihodinového leteckého výletu nad Grand Cayonem, a to včetně přistání na samotném dně kaňonu. Po prohlídce přírodního skvostu dovršíte zážitek společnou večeří a představením souboru Cirque du Soleil – Zarkana. Zájemci pak zkusí své štěstí v dalších kasínech (nechybí přítomnost průvodce).

Předposlední den pařba ve Vegas pokračuje možností návštěvy pool party Wet Republic, večeří v některé z nejvyhlášenějších restaurací a stylovým rozloučením s městem v klubu za doprovodu nejlepších světových Djs..

Den před odletem je volnější a program individuální. Za zmínku však stojí například nákupy v top outletech – domů si odvezete značkové hadříky za bezkonkurenční cenu.

Tak co vy na to? Máte sbaleno? A pozor, program dovolené se může kdykoliv změnit dle přání účastníků. Pařba ve Vegas pod taktovkou cestovní kanceláře Monoi je tak trochu jiná exotická dovolená, na kterou nikdy nezapomenete!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.