Porouchaný notebook do smetí nepatří

Porouchaný notebook do smetí nepatří

Doby, kdy byly notebooky velmi drahou záležitostí a mohli si je pořídit jen „vyvolení“, jsou nenávratně pryč. Přenosné počítače postupem času vytlačily klasické stolní PC a staly se nepostradatelnými pomocníky, kteří nám usnadňují práci a poskytují zábavu ve volném čase. Ceny laptopů jsou skutečně velmi nízké, čemuž často odpovídá i kvalita. Často se setkáte s názorem, že notebooky vyrobené před pěti až deseti lety vydržely mnohem horší zacházení a nebyly ani zdaleka tak poruchové, jako dnešní modely. Poruchovost se bohužel týká i dražších modelů vyhlášených výrobců. To, že si koupíte počítač s logem SONY ještě neznamená, že vydrží deset let nepřetržitého provozu.

Porouchaný notebook nevyhazujte

Ceny notebooků jsou sice nízké, ale přece ten svůj nevyhodíte jen proto, že dočasně odmítá spolupracovat? Pokud vám ho nepřejel parní válec, stále je zde slušná šance, že půjde opravit. Chcete-li mít jistotu, že váš porouchaný počítač opět pošlape jako švýcarské hodinky, svěřte ho někomu, pro koho jsou opravy notebooků rutinou. Jako ideální kandidát se nabízí společnost EGOS CZ s.r.o., která provádí opravy a servis notebooků, netbooků a PC na počkání. Pokud nejste z Prahy, nevadí, společnost opravuje počítače z celé ČR se svozem a dovozem zdarma. Komplexní služby zahrnují i odvirování, upgrade a instalace aplikací.

Prasklý display i vytopené útroby

Mezi nejčastější závady patří nefunkční či prasklý display. Ani v tomto případě není na místě poslat notebook do věčných lovišť. Výměna displaye je mnohem levnější, než koupě zbrusu nového počítače. To samé platí i o notebooku, do kterého se nešťastnou náhodou dostane čaj, káva, nebo jiný nápoj, který s chutí během práce na počítači konzumujeme. Úspěšnost vyčištění přesahuje 80%. Pokud politý notebook zprovoznit nepůjde, zcela určitě vám technik zachrání data. Takže nezapomeň, opravy notebooků Praha a celá ČR, jedině pod taktovkou odborníků z EGOS CZ.

Publikováno: 26. 09. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: opravy notebooků | opravy notebooků praha