Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

I v zimní obuvi mohou vaše nožky vypadat sexy

Na dnešní den dámy již nějaký ten pátek toužebně čekaly. Důvod je prostý – je tady zimní slunovrat a tedy i první zimní den. A to znamená jediné. Slečny a paní všech generací nyní mohou oficiálně a bez jakýchkoliv výmluv obměnit svou podzimní garderóbu za zimní. To samé samozřejmě platí i o obuvi, na kterou jsme se zaměřili dnes. Pokud jsou vám proti srsti nekonečné výlety po nákupních centrech a nejraději byste nákupy odbyla z pohodlí domova, máme pro vás skvělou zprávu. Zavítali jsme ke známému prodejci na www.kvalitnetopanky.sk a objevili spoustu úžasných botiček, ve kterých se vaše nožky budou cítit jako v bavlnce. A vypadat neuvěřitelně sexy!

Přestože již zima oficiálně začala, rtuť na teploměru zatím závratně neklesla. Což je o důvod navíc pro tyto jemně zdobené čižmy TRUFFLE v kovbojském stylu. Koženka je příjemná na omak a nevadí ji ani sychravé počasí. Na pohodlném dřevěném podpatku je radost chodit a to i v případě, kdy si s vyšší obuví příliš netykáte.

cizmy

Začátek zimy se nese v duchu plesů a nekonečných večírků. Chcete zazářit? Vsaďte na tyto lodičkyVintage na širším podpatku. Navzdory své povaze (nezapomínejte, že je řeč o lodičkách), jsou velmi komfortní a vzhledem k širokému podpatku si v nich bez problémů zatancujete. Vintage styl je neskutečně trendy a tenhle model vám může dělat společnost na zábavě s přáteli i na akci v „lepší společnosti“.

lodicky vintage

A konečně nefalšovaný zimní obuv se vším všudy. Znáte něco lepšího než sněhule? Space boots od Burnetie jsou důkazem toho, že i sněhulky mohou být „k sežrání“. Designéři vycházeli z obuvi, ve které si po měsíci vykračují astronauti a nutno podotknout, že i ve „vesmírných botách“ se vám bude po sněhových závějích pochodovat jedna radost. Minimalistický vzhled a několik barevných variant, díky kterým sněhule ve sněhové pokrývce vyniknou – není co řešit, musíte je mít!

Space boots

Nestačí vám to a chcete se podívat na další stylové kousky? Na www.kvalitnetopanky.sk si své topánky určitě vyberete…