Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

I v zimní obuvi mohou vaše nožky vypadat sexy

Na dnešní den dámy již nějaký ten pátek toužebně čekaly. Důvod je prostý – je tady zimní slunovrat a tedy i první zimní den. A to znamená jediné. Slečny a paní všech generací nyní mohou oficiálně a bez jakýchkoliv výmluv obměnit svou podzimní garderóbu za zimní. To samé samozřejmě platí i o obuvi, na kterou jsme se zaměřili dnes. Pokud jsou vám proti srsti nekonečné výlety po nákupních centrech a nejraději byste nákupy odbyla z pohodlí domova, máme pro vás skvělou zprávu. Zavítali jsme ke známému prodejci na www.kvalitnetopanky.sk a objevili spoustu úžasných botiček, ve kterých se vaše nožky budou cítit jako v bavlnce. A vypadat neuvěřitelně sexy!

Přestože již zima oficiálně začala, rtuť na teploměru zatím závratně neklesla. Což je o důvod navíc pro tyto jemně zdobené čižmy TRUFFLE v kovbojském stylu. Koženka je příjemná na omak a nevadí ji ani sychravé počasí. Na pohodlném dřevěném podpatku je radost chodit a to i v případě, kdy si s vyšší obuví příliš netykáte.

cizmy

Začátek zimy se nese v duchu plesů a nekonečných večírků. Chcete zazářit? Vsaďte na tyto lodičkyVintage na širším podpatku. Navzdory své povaze (nezapomínejte, že je řeč o lodičkách), jsou velmi komfortní a vzhledem k širokému podpatku si v nich bez problémů zatancujete. Vintage styl je neskutečně trendy a tenhle model vám může dělat společnost na zábavě s přáteli i na akci v „lepší společnosti“.

lodicky vintage

A konečně nefalšovaný zimní obuv se vším všudy. Znáte něco lepšího než sněhule? Space boots od Burnetie jsou důkazem toho, že i sněhulky mohou být „k sežrání“. Designéři vycházeli z obuvi, ve které si po měsíci vykračují astronauti a nutno podotknout, že i ve „vesmírných botách“ se vám bude po sněhových závějích pochodovat jedna radost. Minimalistický vzhled a několik barevných variant, díky kterým sněhule ve sněhové pokrývce vyniknou – není co řešit, musíte je mít!

Space boots

Nestačí vám to a chcete se podívat na další stylové kousky? Na www.kvalitnetopanky.sk si své topánky určitě vyberete…