Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Profesionální a přesto levné fotbalové dresy? Můžete je mít i vy!

Snili jste o kariéře prvoligového fotbalisty, kterého s trochou štěstí angažuje zahraniční klub a namísto toho jste zůstali v okresním přeboru? Nebo jste se na dráhu profesionála vůbec nedostali a hraje jen o víkendech v rámci firemní ligy? No a co. Důležité je, že vám láska k fotbalu přetrvala a užíváte si každou minutu na trávníku, jako byste hráli finále Ligy mistrů. A skutečnost, že nepatříte mezi známé tváře, v žádném případě neznamená, že nemůžete hrát v plné parádě. Pohlédněte na váš rozlišovací dres a pochopíte, kam tím míříme. Máte na víc. Profesionální fotbalové dresy nejsou tak drahé, jak si myslíte.

S pořádným dresem budete hrát naplno

Profesionální fotbalový dres si zaslouží každý hráč. Umocní vaše zážitky ze hry a budete se díky němu lépe soustředit na svůj výkon. Díky důmyslnému střihu vás nebude tlačit a kvalitní materiál se postará o regulaci tepla a odvod potu. Váš tým bude navíc vypadat mnohem bojovněji a ne jako parta chlápků, která se na trávník dostala více méně omylem. Ale kde levné fotbalové dresy sehnat?

Poctivá česká výroba fotbalových dresů

Velmi kvalitní a přesto cenově přijatelné fotbalové dresy vyrábí již téměř dvacet let český výrobce DDsport. A to nejen ty fotbalové – DDsport obléká také hokejisty, volejbalisty a spoustu dalších sportovců, z nich mnozí hrají v nejvyšších ligách. Dresy jsou často v akci a vy si je můžete pořídit téměř za hubičku.

Na míru vašim představá ma přáním

Chcete mít fotbalový dres s vlastním jménem a logem? Žádný problém, DDsport vám ho vyrobí na míru. A pokud váš klub vlastní logo nemá, můžete si ho nechat navrhnout profesionálními grafiky. Samozřejmostí je možnost umístění jakýchkoliv prvků, tedy nejen loga klubu a jména hráče, ale také log sponzorů.

DDsport nabízí dresy všech velikostí a nechybí ani dětské fotbalové dresy. Levně, jak jinak. Aktuální nabídku najdete na www.ddsport.cz. Tak na co ještě čekáte? Udělejte radost sobě i svým spoluhráčům a v příštím zápase to protivníkům pořádně natřete!