Profesionální a přesto levné fotbalové dresy? Můžete je mít i vy!

Profesionální a přesto levné fotbalové dresy? Můžete je mít i vy!

Snili jste o kariéře prvoligového fotbalisty, kterého s trochou štěstí angažuje zahraniční klub a namísto toho jste zůstali v okresním přeboru? Nebo jste se na dráhu profesionála vůbec nedostali a hraje jen o víkendech v rámci firemní ligy? No a co. Důležité je, že vám láska k fotbalu přetrvala a užíváte si každou minutu na trávníku, jako byste hráli finále Ligy mistrů. A skutečnost, že nepatříte mezi známé tváře, v žádném případě neznamená, že nemůžete hrát v plné parádě. Pohlédněte na váš rozlišovací dres a pochopíte, kam tím míříme. Máte na víc. Profesionální fotbalové dresy nejsou tak drahé, jak si myslíte.

S pořádným dresem budete hrát naplno

Profesionální fotbalový dres si zaslouží každý hráč. Umocní vaše zážitky ze hry a budete se díky němu lépe soustředit na svůj výkon. Díky důmyslnému střihu vás nebude tlačit a kvalitní materiál se postará o regulaci tepla a odvod potu. Váš tým bude navíc vypadat mnohem bojovněji a ne jako parta chlápků, která se na trávník dostala více méně omylem. Ale kde levné fotbalové dresy sehnat?

Poctivá česká výroba fotbalových dresů

Velmi kvalitní a přesto cenově přijatelné fotbalové dresy vyrábí již téměř dvacet let český výrobce DDsport. A to nejen ty fotbalové – DDsport obléká také hokejisty, volejbalisty a spoustu dalších sportovců, z nich mnozí hrají v nejvyšších ligách. Dresy jsou často v akci a vy si je můžete pořídit téměř za hubičku.

Na míru vašim představá ma přáním

Chcete mít fotbalový dres s vlastním jménem a logem? Žádný problém, DDsport vám ho vyrobí na míru. A pokud váš klub vlastní logo nemá, můžete si ho nechat navrhnout profesionálními grafiky. Samozřejmostí je možnost umístění jakýchkoliv prvků, tedy nejen loga klubu a jména hráče, ale také log sponzorů. DDsport nabízí dresy všech velikostí a nechybí ani dětské fotbalové dresy. Levně, jak jinak. Aktuální nabídku najdete na www.ddsport.cz. Tak na co ještě čekáte? Udělejte radost sobě i svým spoluhráčům a v příštím zápase to protivníkům pořádně natřete!