Seznamka, která vám změní život

Seznamka, která vám změní život

Člověk je od přírody tvor družný a nemá-li se s kým smát, či naopak komu vyplakat na rameno, strádá. Poznali jste se v tom? Připadáte si osamělí a rádi byste to změnili? Vysedáváním u počítače toho nedosáhnete. Nebo snad ano? Pomoci by vám mohla seznamka na populárním portálu pro mladé lidi. Dříve, než ji podrobněji prozkoumáme, se spolu podíváme na výhody a nevýhody seznamování přes internet. Je seznamování na webu bezpečné a kde je určitá hranice, kterou bychom neměli překročit?

Obezřetnost je na místě

Doba, kdy se lidé seznámili na diskotéce, v hospůdce či na jiném místě s vysokou koncentrací nezadaných jedinců, jsou dávno pryč. Mladí tráví většinu volného času u počítače, prostřednictvím kterého komunikují se svými kamarády a zároveň hledají nové přátele. Výhody jsou jasné. Seznamka vám umožní najít kamaráda či partnera i bez toho, aniž byste museli někam chodit. Výběr vám usnadní profilové fotografie, na základě kterých vyhodnotíte, zda se vám dotyčná osoba líbí či nikoliv. Díky internetu si můžete s novým kamarádem/kamarádkou prohodit méně či více vět a zjistit, zda jste na stejné vlně. Předejdete tak trapným tichým chvilkám na prvním rande. Tím však výčet pozitiv končí a dostáváme se k nevýhodám. Během virtuální komunikace si nikdy nemůžete být jistí, zda je osoba na druhém konci skutečně ta, za kterou se vydává. Nemůže být ta sličná osmnáctka ve skutečnosti padesátiletý chlápek? Řešení je však snadné – domluvte si schůzku na veřejném místě a uvědomte o ni vaše kamarády.

Když lidé milují lidi

Poučení máme za sebou a dostáváme se k tomu, na co jste čekali – tipu na prima seznamku. Portál peolelovepeople.com jistě znáte. Najdete na něm blogy, vtipy, citáty a další zajímavosti. Součástí je i seznamka, na kterou můžete přidat i svou nabídku seznámení. Jediné, co pro to musíte udělat, je bezplatná registrace. Kdo ví, třeba svou osudovou lásku potkáte právě zde.