Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Profesionální bezpečnostní agentura zvládne mnohem víc než jen zabezpečení majetku

Jak zabezpečit majetek proti krádeži? Jak zajistit, aby do vašeho objektu nevnikla neoprávněná osoba? S trochou štěstí vám pomůže alarm a kamerový systém, ale proč spoléhat na štěstí, když se můžete obrátit na profesionální bezpečnostní agenturu? Ta se postará o to, abyste se opět cítili bezpečně. V případě renomované jablonecké agentury KBS Security s.r.o. se navíc můžete spolehnout i na spoustu dalších služeb.

Bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o. se na trhu komerční bezpečnosti pohybuje více než 20 let a spolupracovaly s ní významné průmyslové společnosti, menší firmy i soukromé osoby. Chcete-li mít za sebou specialisty, kteří ke své práci přistupují zodpovědně, právě jste je našli.

KBS Security nabízí široké spektrum služeb:

Pult centralizované ochrany – Střežený objekt je nonstop monitorován moderní bezpečnostní technikou, která posílá informace do centrálního systému počítačů vybavených speciálním softwarem. Jakmile dispečer obdrží poplachové informace, vyšle nejbližší zásahovou skupinu.

Fyzická ostraha – Mít po ruce zkušené odborníky může být k nezaplacení. Drtivou většinu nezvaných hostů odradí již samotná přítomnost ostrahy. Ta se navíc postará o kontrolu vstupu osob, vjezd a výjezd vozidel, výdej klíčů a recepční činnost.

Úklidová činnost – Ať už jde o jednorázový nebo pravidelný úklid, vždy se můžete spolehnout na stoprocentní výsledek. Samozřejmostí je používání kvalitní chemie, která je šetrná k životnímu prostředí a profesionální strojní techniky, která si poradí se všemi nečistotami. KBS Security vám pomůže i se sekáním trávy, odstraněním plevele, výškovým čistěním apod.

A ani tím výčet služeb, které nabízí bezpečnostní agentura KBS Security, nekončí. Neméně zajímavé jsou i doplňkové služby v podobě hlídání staveb nebo BlackBox (mobilní elektronický nástražný systém).

KBS Security je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a spolupracuje se členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR a členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR. Další informace najdete na www.kbs-security.cz.