Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Profesionální bezpečnostní agentura zvládne mnohem víc než jen zabezpečení majetku

Jak zabezpečit majetek proti krádeži? Jak zajistit, aby do vašeho objektu nevnikla neoprávněná osoba? S trochou štěstí vám pomůže alarm a kamerový systém, ale proč spoléhat na štěstí, když se můžete obrátit na profesionální bezpečnostní agenturu? Ta se postará o to, abyste se opět cítili bezpečně. V případě renomované jablonecké agentury KBS Security s.r.o. se navíc můžete spolehnout i na spoustu dalších služeb.

Bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o. se na trhu komerční bezpečnosti pohybuje více než 20 let a spolupracovaly s ní významné průmyslové společnosti, menší firmy i soukromé osoby. Chcete-li mít za sebou specialisty, kteří ke své práci přistupují zodpovědně, právě jste je našli.

KBS Security nabízí široké spektrum služeb:

Pult centralizované ochrany – Střežený objekt je nonstop monitorován moderní bezpečnostní technikou, která posílá informace do centrálního systému počítačů vybavených speciálním softwarem. Jakmile dispečer obdrží poplachové informace, vyšle nejbližší zásahovou skupinu.

Fyzická ostraha – Mít po ruce zkušené odborníky může být k nezaplacení. Drtivou většinu nezvaných hostů odradí již samotná přítomnost ostrahy. Ta se navíc postará o kontrolu vstupu osob, vjezd a výjezd vozidel, výdej klíčů a recepční činnost.

Úklidová činnost – Ať už jde o jednorázový nebo pravidelný úklid, vždy se můžete spolehnout na stoprocentní výsledek. Samozřejmostí je používání kvalitní chemie, která je šetrná k životnímu prostředí a profesionální strojní techniky, která si poradí se všemi nečistotami. KBS Security vám pomůže i se sekáním trávy, odstraněním plevele, výškovým čistěním apod.

A ani tím výčet služeb, které nabízí bezpečnostní agentura KBS Security, nekončí. Neméně zajímavé jsou i doplňkové služby v podobě hlídání staveb nebo BlackBox (mobilní elektronický nástražný systém).

KBS Security je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a spolupracuje se členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR a členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR. Další informace najdete na www.kbs-security.cz.