Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Proměňte parcelu na super zahradu. Víme, jak na to!

Bydlíte v rodinném domku a máte k dispozici vlastní zahradu? Pokud ji nevyužíváte, protože na ní není co dělat, pusťte se do práce a proměňte ji k nepoznání. Někdy stačí docela málo a výsledek předčí původní očekávání. Připravili jsme pro vás jednoduchý manuál, hezky krok po kroku.

Vše začíná úklidem

Trávit čas mezi hromadami suti, neupravenými křovinami a trávou vysokou jako v buši není zrovna příjemné. Než se pustíte do dalších kroků, udělejte si na zahrádce pořádek. Nemusíte stavět skalku či vysazovat exotické rostliny – exteriér bude působit harmonicky i bez toho. Bude stačit, když vás při relaxaci nebude rušit binec.

Máte si kde sednout?

Chcete-li trávit čas na čerstvém vzduchu, třeba si vypít odpolední kávu nebo čaj, měli byste myslet také na vrtkavost počasí. Může se stát cokoliv, prosluněná obloha se z minuty na minutu zatáhne a začne pršet jako z konve. Anebo vám naopak nebudou příjemné ostré sluneční paprsky… Před počasím, ať už je jakékoliv, se ukryjete v altánu, pergole nebo v zahradním domku.

Máte kam uložit příslušenství?

Kam se sekačkou, když pro ni není dost místa v garáži? A co sportovní potřeby, které byste chtěli mít vždy po ruce? Zahradní techniku příslušenství a další věci můžete uskladnit v k tomu určené stavbě. Dobrou volbou jsou dřevěné zahradní domky, ale stejně tak vám může posloužit i plastový nebo kovový box.

A co děti, mají si kde hrát?

Otřepaná fráze se bohužel téměř vždy zakládá na pravdě. Vy budete vegetovat na terásce zahradního domku, ale co vaše ratolesti? I ty si zaslouží vlastní domeček, byť menší než ten váš. Ti nejlepší rodiče pak neváhají a staví na zahradách dětská hřiště. Přidáte se k nim i vy?

S transformací parcely na super zahradu vám pomůže specializovaný prodejce zahradních domků, dětských domečku a dětských hřišť – www.domky-herold.cz.

Štítky

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Obrovský rozdíl udělal zahradní domek. Od firmy Domky-Delta jsem si nechali postavit velký i s terasou, takže se na zahradě nemusí jen pracovat, ale může se také odpočívat.