Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Půjčka od finské společnosti Ferratum

Podle finančních expertů bychom si měli vytvářet finanční rezervu a to alespoň ve výši šestinásobku celkového měsíčního příjmu domácnosti. Dostaneme-li se do finančních problémů, měla by nám pomoci kritické překlenout. Jenomže teorie je jedna věc a praxe druhá – jen málokdo z nás dokáže pokrýt vysoké životní náklady a zároveň odkládat „bokem“. Kolikrát se navíc dostaneme do situace, kdy nám zaměstnavatel nezaplatí včas a nám nezbude, než se poohlédnout po krátkodobé půjčce. A právě té bychom rádi věnovali dnešní článek.

Půjčka před výplatou může být velmi praktická, ale zároveň nebezpečná. Půjčíte-li si od některého z neznámých soukromých investorů, počítejte s tím, že se „přeplatíte“. Úvěrové společnosti sice nabízí rychlé a dostupné řešení, ale za cenu vysokých poplatků a úroků, které jsou často vyšší než celková výše půjčky. Chcete-li, aby vám půjčka skutečně pomohla a nedostala vás do ještě složitější finanční situace, poohlédněte se po ní u někoho, kdo vám nabídne výhodné podmínky.

Snad nejznámější společností, která se na tento typ půjček specializuje, Ferratum. Skandinávská nebankovní instituce nabízí mikropůjčky v mnoha evropských zemích a na přelomu roku 2013 a 2014 proběhne její transformace na banku. Klienti tak mohou počítat s dalším zkvalitněním služeb a dalšími výhodami.

Ferratum půjčka se pohybuje ve výši 500 Kč až 10 000 Kč a doba splatnosti činí 7 až 45 dní. Pokud vás od krátkodobých úvěrů odrazovaly vysoké poplatky za vyřízení a složitá kalkulace úrokové sazby, budete příjemně překvapeni. V případě půjčky od Ferratum totiž můžete počítat pouze s fixními poplatky, které se váží k jednotlivých částkám. Doba splatnosti lze navíc v případě potřeby prodloužit a to až 3x (celkem o 90 dní). SMS půjčka od Ferratum je zkrátka jednoduchý způsob, jak vyřešit dočasnou finanční krizi.