RC modely zabaví celou rodinu

RC modely zabaví celou rodinu

Máte doma malé děti a chcete je potěšit vhodným dárkem k narozeninám či k Vánocům? V případě, že máte dost krvavých počítačových her a dalších nevhodných dárků, které dětem nic nedají, mohly by vás zaujmout populární autíčka na ovládání. Vzpomeňte si na svá dětská léta, kdy jste snili o tom vlastnit alespoň jedno Ferrari či Lamborhini, které byste mohli ovládat z vzdálenosti několika metrů. Od té doby však technologie pokročily a změna se samozřejmě dotkla i hraček. Moderní auta na ovládání, tedy RC modely, jsou k nerozeznání od originálu a navíc jsou vybaveny silným motorem, který jim umožňuje překonávat téměř jakékoliv překážky.

Vyberte dětem podle jejich gusta

Pokud máte doma motoristické nadšence, je volba RC modelu jasná. RC auta jsou nejširší kategorií a zahrnují osobní, sportovní, ale také pracovní vozy a offroady. Dáte-li však dětem na výběr, dost možná upřednostní RC vrtulníky. Ty se dělí na modely se spalovacím motorem a elektromotorem a můžete si vybrat z jednoduchých kousků s třemi kanály, ale i akrobatických vrtulníků se sedmi kanály. Alternativou jsou RC letadla, které vaše děti nepustí z ruky. Dopřejte jim alespoň na chvíli pocit, který při svých představeních zažívají akrobatičtí piloti. Odmění vás hlasitým smíchem a upřímnou radostí.

Široký výběr modelů na rc-rcmodely.cz

Oblíbené RC modely můžete objednat i z pohodlí domova. Internetový obchod www.rc-rcmodely.cz nabízí opravdu široký sortiment RC model všeho druhu. Výjimkou nejsou ani RC tanky a RC lodě, které zaručují moře zábavy pro celou rodinu. V e-shopu najdete repliky populárních vozů, jako je Ford Mustang, legendárních letadel Spitfire či ultrarychlé motorky Duccati apod. Samozřejmostí je i značný výběr náhradních dílů, autodráhy a další související hry a hračky. S novým RC modelem si dost možná vyhrajete vy sami a vrátíte se alespoň na chvíli do dětských let.

Publikováno: 29. 05. 2012

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: auta na ovládání | hračky | hry | rc auta | rc letadla | rc lodě | rc modely | rc tanky | rc vrtulníky