Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Potěšte partnera dokonalým dekoltem

Zdá se vám, že to mezi vámi a vašim partnerem v poslední době příliš nejiskří? Trávíte-li spolu každou volnou chvilku, pravděpodobně už se navzájem nemáte čím překvapit. Téměř každý vztah po čase ochladne a je jen na vás, zda vašemu muži rozproudíte krev i po tak dlouhé době. Radost mu můžete i zdánlivou maličkostí – dokonalým dekoltem. V případě, že jste si všimly, že se váš drahý často ohlíží po ženách s bujnějšími tvary, dopřejte mu je ! Zároveň můžete spojit příjemné s užitečným a udělat radost nejen jemu, ale také sobě. Většina z vás už zřejmě tuší, o čem je řeč. Mnoho mužů totiž nedá dopustit na vzrušující dámské prádlo, které je zárukou vášnivé noci.

Poprsí jako z reklamy? Můžete ho mít i vy!

Trápí vás povadlé poprsí? Nejste sama, podobným problémům čelí každá žena a tím spíše, má-li několik dětí. Kojení změní dokonalá prsa k nepoznání a ženám nezbude, než se s tím smířit či se vydat pod nůž plastického chirurga. Plastické operace jsou pouze dočasným řešením a jak se navíc v poslední době dozvídáme – do jisté míry i riskantním. Ideálním způsobem, jak dosáhnout pěkného dekoltu, je push up podprsenka. Jedná se o typ prádla, který povislá prsa zvedne a zachová jim líbivý tvar. Váš muž bude jako u vytržení a po jiné už se neohlédne.

Když podprsenka nestačí

Máte-li pocit, že „laciným“ trikem push up podprsenky svého muže nezaujmete, budete muset nasadit těžší kalibr. Láska prochází žaludkem, čehož můžete využít ve svůj prospěch. Vybrané víno a chutná večeře vašeho milého příjemně navnadí a vy večeru nasadíte korunu erotickým prádlem. Nezabral-li výrazný dekolt, dostanete ho na krajky a méně dráždivé barevné kombinace. Široký výběr podprsenek a dokonalého spodního prádla nabízí prodejce www.dianka.cz. Nízké ceny a ochotná zákaznická podpora nenechá žádnou z vás na pochybách, že hlava rodiny zabere na vaši návnadu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *