Potěšte partnera dokonalým dekoltem

Potěšte partnera dokonalým dekoltem

Zdá se vám, že to mezi vámi a vašim partnerem v poslední době příliš nejiskří? Trávíte-li spolu každou volnou chvilku, pravděpodobně už se navzájem nemáte čím překvapit. Téměř každý vztah po čase ochladne a je jen na vás, zda vašemu muži rozproudíte krev i po tak dlouhé době. Radost mu můžete i zdánlivou maličkostí – dokonalým dekoltem. V případě, že jste si všimly, že se váš drahý často ohlíží po ženách s bujnějšími tvary, dopřejte mu je ! Zároveň můžete spojit příjemné s užitečným a udělat radost nejen jemu, ale také sobě. Většina z vás už zřejmě tuší, o čem je řeč. Mnoho mužů totiž nedá dopustit na vzrušující dámské prádlo, které je zárukou vášnivé noci.

Poprsí jako z reklamy? Můžete ho mít i vy!

Trápí vás povadlé poprsí? Nejste sama, podobným problémům čelí každá žena a tím spíše, má-li několik dětí. Kojení změní dokonalá prsa k nepoznání a ženám nezbude, než se s tím smířit či se vydat pod nůž plastického chirurga. Plastické operace jsou pouze dočasným řešením a jak se navíc v poslední době dozvídáme – do jisté míry i riskantním. Ideálním způsobem, jak dosáhnout pěkného dekoltu, je push up podprsenka. Jedná se o typ prádla, který povislá prsa zvedne a zachová jim líbivý tvar. Váš muž bude jako u vytržení a po jiné už se neohlédne.

Když podprsenka nestačí

Máte-li pocit, že „laciným“ trikem push up podprsenky svého muže nezaujmete, budete muset nasadit těžší kalibr. Láska prochází žaludkem, čehož můžete využít ve svůj prospěch. Vybrané víno a chutná večeře vašeho milého příjemně navnadí a vy večeru nasadíte korunu erotickým prádlem. Nezabral-li výrazný dekolt, dostanete ho na krajky a méně dráždivé barevné kombinace. Široký výběr podprsenek a dokonalého spodního prádla nabízí prodejce www.dianka.cz. Nízké ceny a ochotná zákaznická podpora nenechá žádnou z vás na pochybách, že hlava rodiny zabere na vaši návnadu.

Publikováno: 20. 06. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: podprsenka | podprsenky | push up | push up podprsenka | push-up podprsenky