Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zvířata

Recenze: GPS obojek pro psy Paby

Máte obavy o zdraví svého čtyřnohého přítele, protože se potýká s obezitou a nechce se mu moc hýbat? Případně vás děsí představa, že se vám při procházce někam zatoulá? Oba problémy vyřeší obojek Paby GPS Tracker. Ať už patříte k příznivcům moderních technologií, nebo ne, rozhodně nepřestávejte číst. Prozradíme vám možnosti využití a největší výhody.

Seznamte se s nejlehčím GPS na světě

Miniaturní zařízení je nejlehčí GPS na světě – váží necelých 32 gramů a psovi nijak pejskovi nepřekáží. Zároveň je vodotěsné, velmi kvalitní a designově zdařilé (na výběr je hned několik barevných variant).

Primární funkcí je lokalizace zvířete s přesností až na 2 metry. Což je perfektní zpráva pro majitele psích útěkářů. Bez ohledu na to, jak daleko se pes zaběhne, ho vždy bezpečně najdete, a navíc si v mobilní aplikaci prohlédnete historii jeho pohybu.

Další skvělou funkcí jsou notifikace. Vymezíte si virtuální oblast, v rámci které se může pes pohybovat, a když překročí hranici, budete o tom okamžitě vědět. To se hodí třeba při večerním výcviku na louce, ale také v případě, že se pes s oblibou podhrabává – jakmile opustí vaší zahradu, dozvíte se to.

Velkou výhodou obojku Paby GPS Tracker je možnost sdílení aplikace více uživateli. Psa tak může sledovat celá rodina. A samozřejmě můžete přidat více zvířat. Zařízení funguje bez ohledu na geografickou polohu – funguje ve více než 70 zemích světa.

Monitoring aktivity psa

Mobilní aplikace pro obojek Paby byla navržena tak, aby uživatelům poskytovala co nejvíce informací. Včetně těch o aktivitách psa. Budete mít přehled, jestli zvíře spí a kolik toho naběhá. Na základě rasy a hmotnosti vám poskytne konkrétní tipy, jak zlepšit jeho fyzickou kondici.

GPS obojek pro psy nám zapůjčil specializovaný prodejce www.elektro-obojky.cz, který nabízí zboží za zvýhodněnou cenu.

Závěrečné hodnocení
  • Design
  • Funkce
  • Kvalita provedení
  • Cena
4.9

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *