Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Recenze: GPS obojek pro psy Paby

Máte obavy o zdraví svého čtyřnohého přítele, protože se potýká s obezitou a nechce se mu moc hýbat? Případně vás děsí představa, že se vám při procházce někam zatoulá? Oba problémy vyřeší obojek Paby GPS Tracker. Ať už patříte k příznivcům moderních technologií, nebo ne, rozhodně nepřestávejte číst. Prozradíme vám možnosti využití a největší výhody.

Seznamte se s nejlehčím GPS na světě

Miniaturní zařízení je nejlehčí GPS na světě – váží necelých 32 gramů a psovi nijak pejskovi nepřekáží. Zároveň je vodotěsné, velmi kvalitní a designově zdařilé (na výběr je hned několik barevných variant).

Primární funkcí je lokalizace zvířete s přesností až na 2 metry. Což je perfektní zpráva pro majitele psích útěkářů. Bez ohledu na to, jak daleko se pes zaběhne, ho vždy bezpečně najdete, a navíc si v mobilní aplikaci prohlédnete historii jeho pohybu.

Další skvělou funkcí jsou notifikace. Vymezíte si virtuální oblast, v rámci které se může pes pohybovat, a když překročí hranici, budete o tom okamžitě vědět. To se hodí třeba při večerním výcviku na louce, ale také v případě, že se pes s oblibou podhrabává – jakmile opustí vaší zahradu, dozvíte se to.

Velkou výhodou obojku Paby GPS Tracker je možnost sdílení aplikace více uživateli. Psa tak může sledovat celá rodina. A samozřejmě můžete přidat více zvířat. Zařízení funguje bez ohledu na geografickou polohu – funguje ve více než 70 zemích světa.

Monitoring aktivity psa

Mobilní aplikace pro obojek Paby byla navržena tak, aby uživatelům poskytovala co nejvíce informací. Včetně těch o aktivitách psa. Budete mít přehled, jestli zvíře spí a kolik toho naběhá. Na základě rasy a hmotnosti vám poskytne konkrétní tipy, jak zlepšit jeho fyzickou kondici.

GPS obojek pro psy nám zapůjčil specializovaný prodejce www.elektro-obojky.cz, který nabízí zboží za zvýhodněnou cenu.

Závěrečné hodnocení
  • Design
  • Funkce
  • Kvalita provedení
  • Cena
4.9

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.